فریاد «یاشاسین آذربایجان قهرمان‌لاری» در قلب پایتخت + عکس

شناسهٔ خبر: 44994 -
اخبار میانه
فدراسیون تکواندو در واکنش به قهرمانی تیم آذربایجان‌شرقی در مسابقات مردان کشور تیتر جالبی را روی سایت رسمی خود قرار داد.

به گزارش قافلان به نقل از آناج، مسابقات تکواندو قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور با حضور نزدیک به 500 ورزشکار از استان‌های مختلف در دو بخش مردان و زنان از روز چهارشنبه - 10 مرداد ماه - به میزبانی تبریز در سالن شهید پورشریفی آغاز شده و هم‌اکنون در گروه زنان درحالی برگزاری است.

در رقابت‌های گروه مردان که با حضور 253 ورزشکار در قالب 32 تیم به مدت دو روز برگزار شد، تیم بزرگسالان آذربایجان‌شرقی توانست برای نخستین بار و با اقتدار عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده و جام را در خانه نگه دارد.

نمایندگان تیم میزبان در این مسابقات موفق به کسب 3 مدال طلا، یک نقره و یک برنز با مجموع 464 امتیاز شدند و این درحالی است که هر سه نشان زرین این تیم توسط هوگوپوشان ملی‌پوش بدست آمد.

امیرمحمد بخشی، سعید رجبی و عرفان ناظمی، سه قهرمان شایسته شهرستان میانه مردان طلایی تیم آذربایجان‌شرقی بودند که با قرار گرفتن روی سکوی نخست، زمینه قهرمانی تیم خود را فراهم کردند.

در واکنش به این قهرمانی که با درخشش نفرات تیم ملی بدست آمد، فدراسیون تکواندو در سایت رسمی خود عنوان جالبی را به کار برد و با تیتر «یاشاسین آذربایجان قهرمان‌لاری/ جام در دیار شهریار باقی ماند» نتایج مسابقات مردان را اعلام کرد.

 

جالب اینکه اعضای تیم استان پس از فتح کاپ قهرمانی با میان‌داری فرزاد عبدالهی، قهرمان سابق تکواندو ایران و جهان جشن خود را برپا کرده و ندای «یاشاسین آذربایچان» سر دادند.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها که با برگزاری چهل و یکمین دوره گروه مردان استارت خورده و با بیست و چهارمین دوره گروه زنان پیگیری می‌شود، امروز (یکشنبه 13 مرداد ماه) با انجام مبارزات اوزان زوج در گروه زنان به کار خود خاتمه می‌دهد.

دیدگاه ها