میانه با 35 درجه بالای صفر، گرم‌ترین شهرستان استان

شناسهٔ خبر: 44960 -
اخبار میانه
طی 24 ساعت گذشته شهرستان میانه با 35 درجه بالای صفر، گرم‌ترین شهرستان و شهرستان سراب با دمای 11 درجه بالای صفر، خنک‌ترین شهرستان استان بوده است. 

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که امروز و فردا شرایط جوی ناپایدار و گذر امواج ناپایدار در استان پیش بینی می‌شود، گفت: احتمال رگبار خفیف و پراکنده در برخی از نواحی استان دور از انتظار نیست. 

محمد اشجعی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اظهار کرد: برای روز دوشنبه هوای استان صاف تا قسمتی ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر پیش بینی می‌شود و در برخی از نواحی به ویژه نیمه شمالی و نیمه شرقی احتمال رگبار باران یا رعد و برق وجود دارد. 

وی با ارائه اطلاعاتی از وضعیت آب و هوای استان، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته شهرستان میانه با 35 درجه بالای صفر، گرم‌ترین شهرستان و شهرستان سراب با دمای 11 درجه بالای صفر، خنک‌ترین شهرستان استان بوده است. 

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان ادامه داد: دمای تبریز نیز در گرم‌ترین زمان خود 33 درجه بالای صفر و در سردترین زمان نیز 21 درجه بوده است. 

وی تاکید کرد: دمای فعلی تبریز  30درجه بالای صفر بوده که نسبت به روز گذشته یک درجه افزایش یافته است. 

وی با اشاره به پیش بینی هوای استان در چند روز آینده، گفت: شرایط جوی استان تا روز دوشنبه تداوم خواهد داشت و طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه تا پنج درجه افزایش می‌یابد.

دیدگاه ها