نماینده استان در کادر فنی تیم ملی تکواندو نونهالان مطرح کرد؛

پنج قهرمانی در آسیا نتیجه تمرینات شبانه‌روزی بود

شناسهٔ خبر: 44959 -
اخبار میانه
مربی تکواندو اهل شهرستان میانه که در مسابقات قهرمانی آسیا در کادر فنی تیم ملی نونهالان کشورمان حضور داشت، گفت: 2 ماه اردوی منظم و تمرینات شبانه‌روزی باعث شد که بتوانیم نتیجه قابل‌توجهی در این مسابقات کسب کنیم.

به گزارش آناج، حامد جعفری پس از قهرمانی تیم‌های تکواندو ایران در مسابقات آسیایی اردن اظهار داشت: این مسابقات به میزبانی شهر عمان در کشور اردن برگزار شد که طی آن تیم‌های نونهالان، نوجوانان در اتفاقی بی سابقه توانستند در دو بخش دختران و پسران 4 قهرمانی کسب کنند.

وی که علاوه بر حضور در کادر فنی تیم نونهالان، به عنوان پزشک تیم‌های ملی ایران در این مسابقات حضور داشت، ادامه داد: تیم پاراتکواندو ایران نیز در این رقابت‌ها حضور داشت که این تیم نیز توانست به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. بدین ترتیب در مجموع 5 تیم ایران توانستند در این رقابت‌ها 5 عنوان قهرمانی کسب کنند.

مدیر آکادمی و سرمربی تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز در رابطه با برنامه‌های آتی تیم تکواندو نونهالان ایران گفت: تیم نونهالان به منظور حضور در مسابقات جهانی راهی ازبکستان می‌شود که به عنوان عضو کادر فنی در این رقابت‌ها حضور خواهم داشت.

مربی تیم تکواندو نونهالان ایران در رابطه با دلایل موفقیت تیم‌های ایران در مسابقات آسیایی خاطرنشان کرد: سطح مسابقات بالا بود اما 2 ماه اردوی منظم و تمرینات شبانه‌روزی زیر نظر کادر فنی تیم‌های ملی، بدنسازی حرفه‌ای و... باعث شد که بتوانیم به این نتیجه دست پیدا کنیم.

جعفری در پایان گفت: جا دارد از شهردار تبریز و کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز قدردانی کنم که همواره از ما حمایت کرده‌اند تا بتوانیم روند خوب تیم‌های تکواندو شهرداری را ادامه دهیم. این حمایت‌ها انگیزه مضاعفی برای ما محسوب می‌شود.

دیدگاه ها