مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری:

نگرش های کلان نباید فدای نگرش های کوچک شود

شناسهٔ خبر: 44949 -
اخبار میانه
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی ضرورت توسعه پایدار بویژه در شهرستان میانه را بها دادن به مقوله برنامه ریزی خوانده گفت: نگرش های کلان نباید فدای نگرش های کوچک شود.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی ضرورت توسعه پایدار بویژه در شهرستان میانه را بها دادن به مقوله برنامه ریزی خوانده گفت: نگرش های کلان نباید فدای نگرش های کوچک شود.

مرتضی محمدزاده در آیین معارفه معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میانه، با بیان اینکه تغییرات مدیریتی همواره در راستای استفاده بهینه از توانمندی‌های مدیران تلاشگر برای انجام وظایف بهتر و مطلوبتر سازمانی انجام می شود، ایجاد نشاط سیاسی و اجتماعی را جزو اولویتهای پست معاونت سیاسی خوانده گفت: پاسداری و صیانت از حقوق و آزادی های غیر قابل سلب شهروندان یکی از مولفه های اصلی منشور حقوق شهروندی که فرزند قانون اساسی است، یکی از کارهای مطلوب و مستند دولت به شمار می رود.

وی بر لزوم اهمیت هر چه بیشتر به حفظ کرامت شهروندان در نظام اداری تاکید کرده افزود: 50 درصد ذهنیت مردم از نظام اداری تابع تکریم و رعایت جایگاه ارباب رجوع بوده و 50 درصد مربوط به انجام وظایف و امور مراجعین از سوی مسئولین و کارکنان ادارات است.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استان در ادامه، تضمین آینده جوامع را در گرو فکر و برنامه ریزی عنوان کرده گفت: در شهرستانهایی مانند شهرستان میانه با ظرفیتها و ویژگی های خاص برای توسعه نیاز به برنامه ریزی دقیق و تشخیص هسته های کلیدی برای توسعه برای تضمین آینده شهرستان ضرورت دارد.

محمدزاده ارائه راهبردهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان را نیازمند همراهی و هم افزایی هر چه بیشتر بین مسئولین شهرستان ذکر نموده به وضعیت کنونی کشور و فضای روانی ایجاد شده از سوی دشمن اشاره کرده افزود: نباید بگذاریم در این فضا احساسات جای واقعیتها را بگیرد بلکه باید با بازگو کردن واقعیات راه را بر این دسیسه دشمن ببندیم .

وی در پایان برای آقایان رسول یعقوبی و عادل قاسمی به ترتیب در سمت معاونت سیاسی و معاونت برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میانه آرزوی توفیق هر چه بیشتر در انجام امور نمود. 

دیدگاه ها