فرماندار ویژه میانه:

4 مولفه اصلی انتخابات امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت حداکثری مردم است

شناسهٔ خبر: 44948 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه در سال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی واقع شده ایم و دیپلماسی خارجی و وضعیت کشور بر حساسیت آن می افزاید..

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه در سال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی واقع شده ایم و دیپلماسی خارجی و وضعیت کشور بر حساسیت آن می افزاید گفت: ایجاد زمینه برای امنیت، سلامت، رقابت سالم و مشارکت حداکثری مردم 4 مولفه اصلی برای برپایی انتخاباتی پرشور، بدون حاشیه و سالم است.

محمدرضا مشایخی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با محوریت معارفه معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میانه از آمادگی شهرستان برای برپایی انتخاباتی سالم با امنیت کامل در سایه هم افزایی و تعامل روسای ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی خبر داده گفت: با هماهنگی، وحدت رویه و عمل به قانون در جهت کنترل و کاهش تخلفات احتمالی انتخابات تلاش خواهیم کرد.

وی در ادامه به اهمیت اشتغال و موضوع اقتصاد مقاومتی بعد از موضوع انتخابات در سال جاری اشاره کرده افزود: خوشبختانه در شهرستان میانه موضوع اشتغال در کارگروهها و در جلسات شورای اداری به صورت جدی مطرح شده و اقدامات مهمی بویژه در روستاها انجام شده که حاصل تلاش تمامی روسای ادارات و مسئولین در مجموعه شهرستان است.

مشایخی با اشاره به پروژه های مهم اجرا شده از سوی دهیاریها و پروژه های روستاهای فاقد دهیاری ها که رتبه برتر استان را بدست آورده و سبب اشتغالزایی شده گفت: ایجاد زمینه برای سرمایه گذاری با توجه به ظرفیت و پتانسیل بالای شهرستان یکی دیگر از راههای اشتغالزایی است که باید اقدامات و قوانینی به نفع سرمایه گذار و رونق تولید در شهرستان رقم بخورد.

فرماندار ویژه میانه، تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع در ادارات برای افزایش رضایتمندی آنان را یکی از اولویتهای شهرستان برشمرده گفت: مجموعه اداری فرمانداری و شهرستان باید با پشتکار، تعامل و همکاری همدیگر، توانایی های خود را برای رشد و توسعه شهرستان و اهتمام جدی در تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان به کار گیرند.

مشایخی در پایان با آرزوی توفیق برای آقایان رسول یعقوبی در سمت معاونت سیاسی، اجتماعی و عادل قاسمی در سمت معاونت برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان، خدمت صادقانه به مردم را فرصتی مغتنم برای مدیران در جمهوری اسلامی عنوان نموده، تاکید کرد: از آنجا که ساماندهی مسایل مختلف در شهرستان میانه نیاز به عزم راسخ دارد بنابراین همکاری، همدلی و هم افزایی تمام  دستگاه ها می تواند در پیشبرد مسائل و ارتقاء توسعه و بالندگی شهرستان اثری ماندگار داشته باشد.

گفتنی است رسول یعقوبی پیش از این بخشداری ترکمانچای میانه و عادل قاسمی مسئولیت حراست فرمانداری ویژه شهرستان را عهده دار بودند. 

photo 2019 07 24 01 24 29 copy

دیدگاه ها