نائب رئیس شورای استان در دیدار با مدیران کل استانداری آذربایجان شرقی:

پیگیر وضعیت احداث میدان ورودی شهر آچاچی شد

شناسهٔ خبر: 44926 -
اخبار میانه
مشکلات میدان ورودی شهر آچاچی در ورودی این شهر در طرح هادی شهری و طرح آن در اولین جلسه کمیسیون تغییرات مربوطه محقق خواهد شد.

 به گزارش قافلان به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، مهندس بهرنگ داودی نائب رئیس شورای اسلامی استان و رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی، در دیدار هایی با دکتر علیخانی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای و همچنین مهندس طوسی مدیر کل دفتر هماهنگی امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری آذربایجان شرقی پیگیر مطالبات شهر آچاچی در خصوص میدان ورودی شهر که همواره یکی از مطالبات اصلی این شهر بود، شد.

در این دیدارها، آقای مهندس طوسی، ضمن تشکر از پیگیری های مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی، از پیگیری آن دفتر در مورد مشکلات میدان ورودی شهر آچاچی در ورودی این شهر در طرح هادی شهری و طرح آن در اولین جلسه کمیسیون تغییرات مربوطه خبر داد که انشالله این امر محقق خواهد شد.

آقای دکتر علیخانی نیز با تشکر مهندس داودی ریاست شورای اسلامی شهر آچاچی، از اقدامات صورت پذیرفته در خصوص ایجاد میدان ورودی شهر آچاچی، با اشاره به پیگیری های صورت گرفته، افزود: در این رابطه پیگیری و اقدامات لازم از طریق دفتر امور شهری و شوراها، جهت تامین و جذب اعتبارت در خصوص اجرای طرح مذکور و جرای سایر پروژه های شهرداری‌ها در جریان است.

image 2019 7 15 7 45 57 973 7DM

image 2019 7 15 7 47 40 777 sok

دیدگاه ها