امیرمحمد بخشی عضو تیم تکواندوی دانشجویان:

حمایت مسوولان دانشگاه آزاد در قهرمانی ورزشکاران مؤثر است / به رنکینگ المپیک نزدیک شدم

شناسهٔ خبر: 44911 -
اخبار میانه
دانشجوی تکواندوکار ایران گفت: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی هم در ایام امتحانات به ما کمک می‌کنند و هم در اردوها به دانشجویان ورزشکار سر می‌زنند و به آنها روحیه می‌دهند.

دانشجوی تکواندوکار ایران گفت: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی هم در ایام امتحانات به ما کمک می‌کنند و هم در اردوها به دانشجویان ورزشکار سر می‌زنند و به آنها روحیه می‌دهند.

امیرمحمد بخشی عضو تیم تکواندوی دانشجویان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره قهرمانی در مسابقات تکواندوی یونیورسیاد 2019 اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم در این دوره از مسابقات به مقام قهرمانی رسیدم. حریفانی از کشورهای لهستان، فرانسه، کره جنوبی، پرتغال و نروژ را شکست دادم و روی سکوی نخست ایستادم.

دانشجوی تکواندوکار ایران با اشاره به سطح بالای مسابقات تصریح کرد: همه کشورها برای کسب بهترین نتایج به یونیورسیاد می‌آیند؛ به همین دلیل مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود. امیدوارم سطح فنی بچه‌های ما روز‌به‌روز بالا رود و نتایج خوبی را در مسابقات پیش روی هم کسب کنیم.

بخشی در مورد عملکرد درخشان دانشجویان دانشگاه آزاد در مسابقات یونیورسیاد ایتالیا گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی 3 طلا و ۱ برنز کسب کرده‌اند. تاکنون دانشجویان مدال‌آور دانشگاه آزاد اسلامی حاضر در مسابقات همگی از شهرستان میانه بوده اند.

وی افزود: با کمک کادر فنی توانستیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی هم در ایام امتحانات به ما کمک می‌کنند و هم در اردوها به دانشجویان ورزشکار سر می‌زنند و به آنها روحیه می‌دهند. ان‌شاءالله جواب زحمات مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی را با کسب مدال‌های رنگارنگ بدهیم.

دانشجوی تکواندوکار ایران درباره کسب سهمیه المپیک 2020 در پایان تأکید کرد: با 20 امتیازی که در یونیورسیاد گرفتم خودم را به رنکینگ المپیکی نزدیک کردم. احتمالا از رتبه 23 در رنکینگ المپیک به رده 17 یا 18 ارتقا پیدا می‌کنم.

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون