برگزاری جلسه ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت در بخش کاغذکنان

شناسهٔ خبر: 44877 -
اخبار میانه
بخشدار کاغذکنان ورود فعال و متمرکز ادارات بخش با محوریت جوانان و نوجوانان در زمینه غنی سازی اوقات فراغت با اجرای برنامه های متنوع و دوره های مختلف مهارتی و آموزشی در بخش کاغذکنان را خواستار شد.

بخشدار کاغذکنان ورود فعال و متمرکز ادارات بخش با محوریت جوانان و نوجوانان در زمینه غنی سازی اوقات فراغت با اجرای برنامه های متنوع و دوره های مختلف مهارتی و آموزشی در بخش کاغذکنان را خواستار شد.

آذری در این جلسه که با محوریت ساماندهی امور جوانان و نوجوانان برگزار شد با تبریک ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر و همچنین روز شهرداری و دهیاری، به اهمیت اوقات فراغت پرداخته و بیان نمودند که ساماندهی اوقات فراغت جوانان و دانش آموزان و برنامه ریزی برای این مورد مختص فصل تابستان نبوده بلکه با توجه به اهمیت دوچندان این امر برای جامعه هدف که در دوران رشد و بالندگی می باشند باید برای تمام فصول سال برنامه ریزی و هدف گذاری گردد تا جوانان و نوجوانان با آگاهی کامل و هدف دار به سپری نمودن اوقات فراغت خود بپردازند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید به نوعی برنامه ریزی گردد که صرفاً موضوع سپری نمودن اوقات فراغت مورد توجه قرار نگیرد بلکه در کنار این هدف اهداف دیگری همچون اهداف تربیتی، اخلاقی، آموزشی و ... مورد توجه قرار گرفته و برنامه ریزی لازم صورت گیرد. چرا که اگر بتوانیم امورات مربوط به این جامعه هدف را به نحو احسن مدیریت نمائیم مسلماً خطر آسیب پذیری اجتماعی این قشر در جامعه کم خواهد شد و این امر یکی از بهترین فرصتهای کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه است فلذا لازم است ضمن اینکه پیش بینی و برنامه ریزی های لازم از طرف نهادها و ادارات مرتبط انجام گیرد این ادارات از تمام ظرفیت و امکانات خود در این خصوص بهره برده تا شاهد یک اتفاق خوب، منسجم و هدف دار و در نهایت نتیجه بهتر و والاتر در این زمینه را شاهد باشیم.

آذری همچنین با اشاره به دهه پیش رو(دهه کرامت) برگزاری باشکوه برنامه ها در این دهه و همایش بزرگ بانوان بخش در جهت تجلیل از دختران و بانوان به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و نامگذاری آن به نام «روز دختر» را خواستار شد.

در ادامه نیز هر یک از ادارات گزارش مربوط به اقدامات خود در این زمینه را ارائه کردند.

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون