افتخار آفرینی دانش آموزان منطقه میانه؛

کسب رتبه اول استانی جشنواره نوجوان خوارزمی در محور بازارچه های کار و فناوری

شناسهٔ خبر: 44865 -
اخبار میانه
پنجمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی استان در محل دبیرستان دخترانه شاهد مهدیه ناحیه 3 تبریز برگزار گردید و دانش آموزان منطقه میانه موفق به کسب رتبه اول در محور بازارچه گردیدند.

پنجمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی استان در محل دبیرستان دخترانه شاهد مهدیه ناحیه 3 تبریز برگزار گردید و دانش آموزان منطقه میانه موفق به کسب رتبه اول در محور بازارچه گردیدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، دانش آموزان  فاطمه محمدی و آتنا جمالی از دبیرستان دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان میانه در محور بازارچه  جشنواره نوجوان خوارزمی مقام اول استانی این جشنواره را برای منطقه میانه به ارمغان آوردند.

گفتنی است رتبه های اول این جشنواره علمی به مرحله کشوری صعود کردند.

پیام مدیر آموزش و پرورش میانه در پی کسب موفقیت دانش آموزان منطقه میانه در جشنواره نوجوان خوارزمی،

 

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش و موفقیت دانش آموزان گرامی در پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی به جهت کسب رتبه اول استانی و راهیابی به مرحله کشوری در محور بازارچه های کار و فناوری را به تمامی این عزیزان و دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های آنان صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی تردید این گونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا، تلاش و پشتکار و خودباوری شما و دعای خیر والدینتان به دست نخواهد آمد ، در این راستا نقش معلمان و دبیران دلسوز و زحمتکش بر هیچ کس پوشیده نیست، لذا شایسته است همه ما شکر گزار الطاف حضرت باری تعالی و قدردان محبت های آن عزیزان باشیم.

اینجانب موفقیت این دانش آموزان گرامی را تبریک عرض نموده و از خداوند دانا و حکیم برایشان توفیق روزافزون و ایامی شاد آرزومندم. باشد که این افتخار ، نقطه عطفی در مسیر تحول و پیشرفت علمی فرزندان این خطه از ایران عزیزمان گردد.

ساجدی فر

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون