فرماندار میانه:

۱۵۰ خانه برای محرومان ساخته می شود

شناسهٔ خبر: 44859 -
اخبار میانه
فرماندار شهرستان ویژه میانه با اشاره به سهم ۱۵۰ واحدی شهرستان از یکهزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در آذربایجان شرقی در سال جاری گفت: با استفاده از ظرفیت خیران، بهزیستی، کمیته امداد و تعامل ادارات خدمات رسان و نیز پشتوانه بسیج سازندگی، امسال این واحدها احداث می شود.

به گزارش ایرنا، محمدرضا مشایخی روز دوشنبه در جلسه کارگروه هماهنگی بسیج سازندگی، مسکن را یکی از اساسی‌ترین نیازهای مردم کم برخوردار عنوان نمود و افزود: با بسیج تمامی نیروها و امکانات و با سرمشق قرار دادن وحدت و همدلی بین مسئولان تمامی اهداف ما در حوزه محرومیت زدایی تحقق خواهد یافت.

وی با اشاره به احصاء ۲۰۰ پروژه محرومیت زدایی در شهرستان میانه در سال گذشته، از اتمام ۲۰ طرح در دهستان کاغذکنانشمالی خبر داد و گفت: در بخش مرکزی نیز ۲۰ طرح احصاء شده است که باید با تعامل دستگاه‌ها و بسیج سازندگی شاهد اجرا و اتمام این پروژه‌ها باشیم.

فرماندار میانه خدمات رسانی به برخی مناطق کم برخوردار و ارتقای خدمات رسانی در برخی مناطق دیگر در قالب برنامه‌های محرومیت زدایی را از اهداف مهم بسیج سازندگی عنوان کرد و افزود: برپایی عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی وظیفه اصلی مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مشایخی، ایجاد امید و نشاط در جامعه را مهم‌ترین سرمایه اجتماعی و لازمه اصلی کشور در وضعیت فعلی دانست و گفت: ادارات دولتی و نهادهای حمایتی و خدمات رسان شهرستان میانه در سال جاری نهایت همکاری و مشارکت را در اجرای ۱۵۰ خانه محروم و پروژه‌های سازندگی خواهند داشت.

 

بسیج سازندگی آذربایجان شرقی ۷۵۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده می‌سازد

مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا نیز، اوج خدمت رسانی در بدنه سپاه و بسیج را خدمت رسانی به مردم خواند و گفت: ساخت ۷۵۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور برعهده بسیج سازندگی آذربایجان شرقی در قالب طرح همبستگی است.

سرهنگ علی اسکندری، هم افزایی و وحدت رویه مسئولان دولتی، سپاه و بسیج را لازمه تکمیل و اجرای پروژه‌های بسیج سازندگی در سطح شهرستان میانه دانست و افزود: ماهیت نظام و نیروهای انقلاب، حضور و مشارکت حداکثری در حمایت و کمک به هم نوعان است.

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون