بخشدار کندوان میانه:

کسب مقام سومی سواد آموزی بخش کندوان در استان

شناسهٔ خبر: 44811 -
اخبار میانه
در سه ماهه تابستان باید شرایطی ایجاد شود تا در دانش آموزان ضمن افزایش شادابی، انگیزه لازم جهت آغاز سال تحصیلی ایجاد شود.

 

بخشدار کندوان میانه، اوقاف فراغت را موضوعی فارغ از اجبار دانست و گفت: اوقات فراغت فقط به دانش  آموزان اختصاص ندارد و با برنامه ریزی صحیح می توان به اهدافی چون آموزش، ترویج مشارکت های اجتماعی و افزایش نشاط و شادابی در جامعه دست یافت.

محمود زرین در جلسه شورای آموزش و پرورش بخش کندوان با اشاره به نقش آموزش و پرورش در مدیریت اوقات فراغت دانش آموزان افزود: در سه ماهه تابستان باید شرایطی ایجاد شود تا در دانش آموزان ضمن افزایش شادابی، انگیزه لازم جهت آغاز سال تحصیلی ایجاد شود.

 وی  از ساخت، تکمیل و ایمن سازی ساختمان ۳ مدرسه در بخش کندوان خبر داد و گفت: مدارس روستاهای اکبرآباد و ایشلق و  همچنین مدرسه استثنایی شهر ترک با هزینه کرد اعتباری بالغ بر 5 میلیارد 600 میلیون تا آغاز سال تحصیلی 98-99 قابل بهره برداری خواهد بود.

بخشدار کندوان ضمن قدردانی از پتانسیل خیرین مدرسه ساز در بهبود شرایط آموزشی گفت: با توجه به فرا رسیدن اوقاف فراغت تحصیلی باید جدیت و اهتمام بیشتری نسبت به رفع مشکلات آموزشی صورت گیرد.

 زرین با اشاره به  پیشرفت چشمگیر در حوزه سواد آموزی و جذب سواد آموز، با تبریک کسب مقام سوم در این حوزه از اعضا و متولیان این امر قدردانی نمود.

 

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون