جلسه بررسی وضعیت پیشرفت کار تامین آب شرب شهر آچاچی

شناسهٔ خبر: 44809 -
اخبار میانه
جلسه بررسی وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی آب شرب(آب شیرین) شهر آچاچی به میزبانی شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی, جلسه بررسی وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی آب شرب(آب شیرین) شهر آچاچی به میزبانی شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس بهرنگ داودی رئیس شورای اسلامی شهر آچاچی ضمن خوشامدگویی به اعضای جلسه, گزارشی از عملیات اجرایی در طول 30 روز گذشته در منطقه گِن دره جهت هدایت آب شرب ارائه داد.

ایشان با بیان اینکه در مسیر گِن دره برای انتقال آب شرب به شهر آچاچی 1300 متر حفاری انجام شده, برای تردد بهتر و انتقال مصالح مورد نیاز به این منطقه نیز راه دسترسی ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود با بررسی های انجام شده میزان دبی چشمه گن دره در طول 24 ساعت شبانه روز بین 25 الی 30 هزار لیتر است که تقریبا به اندازه آب شرب انتقالی از روستای شهیدلو می باشد.

در ادامه این جلسه، دکتر تقی پور شهردار آچاچی با اشاره به همکاری های صورت گرفته توسط شرکت معتبر از پیمانکاران راه آهن میانه_ اردبیل در طول یک سال گذشته در زمینه آب شرب شهر آچاچی, همکاری های خوبی داشته است، از آمادگی این شرکت در تامین بتن مورد نیاز عملیات خبر داد.

در این جلسه مجید طلوعی مسئول امور مالی شورای اسلامی شهر آچاچی, با اشاره به وضعیت نامطلوب آب شرب منطقه گن دره به خصوص در مواقع بارندگی های شدید در سال های گذشته به دلیل سیستم تغذیه چشمه که حدود 80 درصد توسط آب های سطحی تامین میشد، نکته نظراتی در باره کارهای انجام شده و آتی برای ساماندهی چشمه های آب موجود و ایجاد منبع ذخیره آب در این منطقه توسط پیمانکار در روزهای آتی ارائه داد.

آقای داودی رئیس اداره آب و فاضلاب شهر آچاچی نیز با تشکر از اقدامات انجام شده در حل مشکل تامین آب شرب، از آمادگی اداره و فاضلاب شهر آچاچی همچون گذشته در کنار عوامل اجرایی خبر داد.

وهاب قنبری رئیس هیت امنای آب شرب شهر آچاچی, اقدامات و همکاری های صورت گرفته شورای اسلامی و شهرداری آچاچی در حل مشکل آب شرب شهر را قابل ستایش دانست و افزود این عزیزان در جهت حل مشکل آب شرب شهر تا کنون از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

در انتهای این جلسه, مهر مخصوص هیئت امنای آب شیرین شهر آچاچی تحویل آقای وهاب قنبری رئیس هیئت امنای آب شیرین این شهر شد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون