سفره احسان مرد میانه ای برای امام خمینی (ره)

شناسهٔ خبر: 44785 -
اخبار میانه
سی امین سفره احسان فردی از شهرستان میانه برای امام خمینی (ره) امسال نیز پرشورتر از گذشته با حضور مسئولین شهرستان و اهالی روستای قویجاق و روستاهای برپا شد.

به گزارش ایرنا، کربلایی ارسلان بیرامی روستایی ۷۴ ساله اهل روستای قویجاق از توابع شهرستان میانه است که پس از رحلت امام خمینی (ره) هر سال برایش سفره احسان ترتیب داده است.

وی عشق و علاقه خاصی به امام خمینی (ره) داشته و دارد و هر وقت که از او درباره امام راحل می‌پرسند با شوق وافری از بزرگی و نقش مهم امام راحل در پیروزی انقلاب می‌گوید.

وقتی از روز رحلت امام و احساس او می‌پرسیم چشمانش پر اشک شده و می‌گوید من از آن روز با خود و خدای خود عهد بسته‌ام تا وقتی که زنده هستم سفره احسان امام راحل را هر ساله در سالروز رحلت ایشان با کمک و همیاری همسر و فرزندانم و همسایه‌ها برپا دارم.

کربلایی ارسلان بیرامی اهل روستای قویجاق بخش مرکزی میانه برای ۳۰ امین بار، امسال نیز مسئولین شهرستان و مردم روستاهای اطراف را برای حضور بر سر سفره نذری دعوت کرد.

مسئولین شهرستان میانه از جمله محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه، امام جمعه میانه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، بخشداران بخش‌های تابعه، اعضای شورای اداری و اهالی روستای قویجاق و روستاهای اطراف در این مراسم حضور یافتند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون