پیام دادستان محترم میانه در خصوص دستگیری شرور سابقه دار میانه‌ای

شناسهٔ خبر: 44782 -
اخبار میانه
دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، مجالی برای عرض اندام این گونه متهمین و اراذل و اوباش نداده و نخواهد داد و قطعا قاطعانه با آنها برخورد خواهد شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت مردم شریف و ولایتمدار شهرستان میانه و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان؛

 در پی اقدامات مجرمانه ای همچون قدرت نمایی با اسلحه گرم و ایجاد رعب و وحشت توسط عده ای از متهمین سابقه دار و انتشار آن در فضای مجازی، پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت بطوریکه سریعا تمامی این افراد به غیر از یکی از متهمینی که دارای سوابق متعدد بوده و متواری شد؛ توسط نیروی محترم انتظامی دستگیر شدند.

به لحاظ حساسیت ایجاد شده و مطالبه عموم شهروندان و خانواده معظم شهدا و جناب حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم میانه خصوصا بعد از احراز ارتباط این متهم با قاتل روحانی شهید همدانی، بررسی امر در دستور کار شورای تامین شهرستان میانه به ریاست معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه میانه قرار گرفت و نهایتا با رد زنی و اقدامات گسترده اطلاعاتی سربازان محترم گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات میانه، مجرم در مخفیگاه خود در شهر کرج شناسایی و دستگیر شد.

لازم می دانم از تلاشهای فرماندهی و پرسنل محترم و خدوم  نیروی انتظامی، سربازان محترم گمنام امام زمان (عج) و ریاست محترم اداره اطلاعات استان آذربایجان شرقی و شهرستان میانه به خاطر کار جدی و بدون وقفه در حوزه تامین امنیت تشکر نمایم که با پشتیبانی قضایی این دادسرا و بازپرس پر تلاش میانه توانستند در اقدامی قابل تقدیر اخلالگران امنیت را به دام قانون بیندازند.

تاکید می نمایم دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، مجالی برای عرض اندام این گونه متهمین و اراذل و اوباش نداده و نخواهد داد و قطعا قاطعانه با آنها برخورد خواهد شد.

سعید امامی - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون