فرماندار ویژه میانه:

رعایت انصاف، اشرافیت اطلاعاتی و انعطاف پذیری سرلوحه امور روابط عمومی ها و مسئولین باشد

شناسهٔ خبر: 44772 -
اخبار میانه
مشایخی از مسئولین ادارات خواست تا با توجه به اهمیت روابط عمومی، فضا و امکانات لازم در ادارات را برای فعالیت هر چه بیشتر روابط عمومی ها و اصحاب رسانه را فراهم سازند تا آنها بتوانند علاوه بر ادای وظیفه به تحقق اهداف سازمان بپردازند. 

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان جایگاه ویژه روابط عمومی در ادارات و سازمانها  بویژه در برقراری ارتباط دو سویه بین مردم و مسئولین، گفت: ارتباط دو سویه  روابط عمومی ها و اصحاب رسانه با مسئولین  باید با رعایت انصاف و عدالت بوده و سبب دلسردی در مسئولین و اجحاف در حق الناس نشود که این امر نیازمند آموزش های علمی و عملی در حوزه حساس روابط عمومی است.

محمدرضا مشایخی در جلسه گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی بر لزوم آموزش برای روابط عمومی ها با توجه به جایگاهی که در تحقق اهداف سازمان بر عهده دارند تاکید کرده افزود: آموزش امری تعطیل ناپذیر بوده و ما در هر مرحله از عمر خود نیازمند به آموزش برای مطابقت با زمان و نیازهای روز هستیم.

مشایخی با بیان اینکه در سال انتخابات که رخداد سیاسی اجتماعی مهم کشور محسوب می شود قرار گرفته ایم افزود: ایجاد بستر لازم و افزایش حساسیت در بین مردم برای حضور حداکثری آنها با توجه به اینکه انتخابات کشور ما مورد رصد دشمنان در خارج از مرزهاست از امور مهمی است که باید از سوی مسئولین بویژه روابط عمومی ها و اصحاب رسانه مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار میانه در ادامه سوء استفاده از موقعیت مدیران، مسئولین و اصحاب رسانه و روابط عمومی ها در انتخابات را از حاشیه ها عنوان کرده افزود: نباید بگذاریم مورد سوء استفاده در جهت مطامع برخی افراد سودجو قرار بگیریم زیرا فصل الخطاب ما قانونمندی، انتخاب اصلح و تحقق منویات  مقام معظم رهبری در انتخابات است.

وی از مسئولین ادارات خواست تا با توجه به اهمیت روابط عمومی، فضا و امکانات لازم در ادارات را برای فعالیت هر چه بیشتر روابط عمومی ها و اصحاب رسانه را فراهم سازند تا آنها بتوانند علاوه بر ادای وظیفه به تحقق اهداف سازمان بپردازند. 

مشایخی با اشاره به اینکه اولویت اول و آخر مسئولین باید تحقق فرمایشات رهبری تحقق و شعار سال باشد، افزود: همگی وظیفه داریم با تلاش بیشتر و زمینه سازی لازم برای سرمایه گذاری های جدید، همچنین پایدار نگهداشتن واحدهای فعال و نیمه فعال شهرستان به رونق تولید و در نهایت افزایش اشتغال و رونق اقتصاد شهرستان کمک کنیم.

وی، اولویت کار شهرستان و حداکثر اعتبارات تخصیصی از سوی کمیته برنامه ریزی را به حوزه راه، آب شرب روستایی و کشاورزی عنوان کرده به ارائه برنامه ها و طرح های اجرایی و قابل اجرا در حوزه های مختلف شامل بهداشت و درمان، محورهای میانه، راههای روستایی، سدها، گازرسانی، آب شرب روستایی و کشاورزی، صنعت و معدن، راه اندازی تکنولوژی های وب در 286 روستا و غیره پرداخت.

در پایان این جلسه از روابط عمومی های ادارات شهرستان تجلیل و ادارات جهاد کشاورزی، پیام نور، ارشاد اسلامی، بهزیستی، آموزش و پرورش، صنعت و معدن، شهرداری آچاچی، بخشداری کندوان، بخشداری کاغذکنان، تامین اجتماعی، دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه، مخابرات، شهرداری میانه، دانشگاه آزاد میانه و منابع طبیعی بعنوان روابط عمومی های فعال معرفی شدند.

همچنین حکم ابلاغ اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی توسط فرماندار ویژه شهرستان بعنوان رییس شورای هماهنگی به اعضا اهدا شد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون