درخشش دانش آموزان با نیاز های ویژه در مسابقات قرآن و عترت استان

شناسهٔ خبر: 44761 -
اخبار میانه
دانش آموزان با نیاز های ویژه دبیرستان عمار در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز استانی 8 مقام اول را کسب کردند.

دانش آموزان با نیاز های ویژه دبیرستان عمار در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز استانی 8 مقام اول را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه،دانش آموزان با نیاز های ویژه دبیرستان عمار در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز استانی توانستند 8 مقام اول رشته های قرائت قرآن، اذان و احکام را کسب کردند.

پیام تبریک ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه  به مناسبت کسب موفقیت دانش آموزان دبیرستان عمار در مسابقات قرآن، عترت و نماز استان:

متن پیام به شرح زیر می باشد:

درخشش و موفقیت دانش آموزان با نیاز های ویژه دبیرستان عمار  در کسب 8 رتبه اول مسابقات قرآن و عترت استانی را به تمامی این عزیزان و دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های بزرگوارشان  صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی تردیداین گونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا، تلاش و پشتکار و خودباوری شما و دعای خیر والدینتان به دست نخواهد آمد ، در این راستا نقش معلمان و دبیران دلسوز و زحمتکش بر هیچ کس پوشیده نیست، لذا شایسته است همه ما شکرگزارالطاف حضرت باری تعالی و قدردان محبت های آن عزیزان باشیم.

 لذا اینجانب  موفقیت این دانش آموزان گرامی را تبریک عرض نموده و از خداوند دانا و حکیم برایشان توفیق روزافزون  آرزومندم.باشد که این افتخار ، نقطه عطفی در مسیر تحول و پیشرفت علمی فرزندان این خطه از ایران عزیزمان گردد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون