انتقاد فرماندار ویژه میانه از توقف پروژه مدرسه شهدای زینبیه و عدم اتمام استخر دانش آموزی

شناسهٔ خبر: 44760 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ویژه میانه از توقف پروژه مدرسه شهدای زینبیه و عدم اتمام استخر دانش آموزی در موعد مقرر از سوی مدیران مربوطه استانی انتقاد کرده بر لزوم تکمیل پروژه استخر دانش آموزی شهرستان برای استفاده در سال تحصیلی جاری  تاکید نمود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ویژه میانه از توقف پروژه مدرسه شهدای زینبیه و عدم اتمام استخر دانش آموزی در موعد مقرر از سوی مدیران مربوطه استانی انتقاد کرده  بر لزوم تکمیل پروژه استخر دانش آموزی شهرستان برای استفاده در سال تحصیلی جاری  تاکید نمود. 

محمدرضا مشایخی در جلسه شورای آموزش و پرورش میانه این دو پروژه را نیاز شهرستان در حوزه آموزشی برشمرده گفت: با توجه به اینکه شهدای زینبیه سند مظلومیت شهرستان و ایران اسلامی در طول ۸ سال دفاع مقدس بوده و اینکه این مدرسه نمادی برای راهپیمایی مردم در مناسبتهای مختلف است و همچنین با توجه به اتمام تاسیسات استخر دانش آموزی و معطل ماندن آن بر سر تجهیزات انتظار ما از استان تکمیل هر چه سریعتر این پروژه هاست.

وی در ادامه به مسائل بهداشت عمومی مدارس و بهداشت فردی دانش آموزان اشاره کرده از زحمات دستگاههای همکار با آموزش و پرورش بویژه شبکه بهداشت و درمان تقدیر کرده افزود: آموزش و اطلاع رسانی در بین دانش آموزان و مدارس با همراهی خانواده، سبب دستیابی به توفیقات هرچه بیشتر در حوزه آموزش و پرورش است.

مشایخی بهداشت دهان و دندان و نیاز به تشدید کنترل در این حوزه از بهداشت را مهم خوانده خواستار افزایش آمار بالا در موضوع مهارت آموزی استاد و شاگردی برای استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و دیگر مزایای طرح شد.

مشایخی در ادامه به تحرکات، معاندین نظام اسلامی و منافقین کوردل با ایجاد بار روانی و احساس نگرانی در بین مردم بویژه از طریق فَضای مجازی  اشاره کرده بر ضرورت استفاده از هر فرصت و مکانی در جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی هر چه بیشتر از جمله در محیط مدارس و دانشگاهها تاکید کرد.

فرماندار میانه اضافه کرد: حضور حداکثری مردم و مخصوصا قشر نوجوان، جوان و قش فرهنگی جامعه در ایام الله های ویژه سال مانند راهپیمایی روز قدس برگ زرین دیگری بر صفحات افتخار انقلاب اسلامی ایران افزوده،  پشتیبانی ما از نظام و ولایت فقیه را به اثبات رسانده و تمامی القائات یاس و ناامیدی در جامعه از سوی دشمنان و معاندین نظام را نقش بر آب خواهد کرد.

در آخر جلسه از ساجدی فر مدیر آموزش و پرورش میانه به خاطر برگزاری آیین گرامیداشت روز معلم و رضایی مسئول روابط عمومی این اداره به مناسبت روز روابط عمومی تجلیل شد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون