مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

بهترین نتایج بازی‌های آسیایی در استان را میانه‌ای ها و تبریزی ها کسب کردند

شناسهٔ خبر: 44722 -
اخبار میانه
دبیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: نتیجه‌ای که تاکنون در بازی‌های آسیایی برای آذربایجان شرقی کسب نشده بود را سال گذشته کسب کردیم که ورزشکاران شهرستان میانه و تبریز توانستند این افتخارات را ثبت کنند. 

دبیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: نتیجه‌ای که تاکنون در بازی‌های آسیایی برای آذربایجان شرقی کسب نشده بود را سال گذشته کسب کردیم که ورزشکاران شهرستان میانه و تبریز توانستند این افتخارات را ثبت کنند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایوب بهتاج، در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان ورزش آذربایجان شرقی که عصر امروز (یکشنبه) در سالن همایش‌های پتروشیمی تبریز برگزار شد، اظهار کرد: امسال بحث کسب سهمیه مسابقات المپیک و پاراالمپیک را داریم که برای تمام ورزشکاران استان در این موضوع آرزوی موفقیت می‌کنیم. تاکنون فقط یک مدال برنز المپیک داریم که توسط یوسف کرمی کسب شده اما این قول را می‌دهیم که ورزشکاران ما بتوانند در المپیک 2020 نخستین مدال طلا را برای استان به ارمغان بیاورند. 
  
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ادامه داد: از نزدیک شاهد زحمات ورزشکاران در اردوهای آماده‌سازی و تمرینات هستیم. از این ورزشکاران درخواست می‌کنم تمام انتقادات را به شخص من منتقل کنند اما خواهش من این است که تمریناتشان را به صورت جدی انجام دهند تا بتوانیم مدال طلا را برای استان کسب کنیم. 
  
بهتاج با اشاره به درخشش استعدادهای ورزشی آذربایجان شرقی در سال 97 گفت: در سال 97 المپیاد ورزشی برگزار شد که در نخستین دوره از نظر ارزش مدالی، بخش بانوان عملکرد بهتری از آقایان داشتند. در دور دوم المپیاد که مردادماه سال 98 برگزار می‌شود، امیدواریم نتایج بهتری کسب کرده و عنوان ارزشمندتری برای استان به ارمغان بیاوریم چرا که جایگاه ورزش ما در کشور باید بهتر از این باشد. 
  
وی با اشاره به لزوم توجه به شرایط قهرمانان ورزشی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور استاندار روزنه امیدی ایجاد شود که شاید در استان‌های دیگر در سال‌های گذشته عملیاتی شده اما امیدوارم در استان ما بتوانیم به ورزشکاران و مدال‌آوران بیش از پیش کمک کنیم. تسهیلات برای قهرمانان یکی از مسائلی است که پیگیری می‌کنیم و امیدواریم با دستور استاندار محترم، اجرایی شود. 
  
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پایان گفت: هماهنگی‌های لازم با آموزش‌وپرورش و دانشگاه به خوبی انجام می‌شود اما امیدوارم این هماهنگی‌ها در سال 98 بیشتر شود. نمایندگان مجلس نیز همیشه کمک حال ما بوده‌اند. تمام نمایندگان ما در سال 97 کمک کردند امیدوارم در سال 98 این حمایت‌ها ادامه داشته باشد. پیشرفت ورزش آذربایجان شرقی و کسب مدال طلا در المپیک 2020 هدف راهبردی ما در سال 98 است که امیدواریم با زحمات ورزشکاران عزیز بتوانیم به این مدال دست پیدا کنیم.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون