برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم توسط انجمن ادبی میانه

شناسهٔ خبر: 44715 -
اخبار میانه
از برنامه های اجرا شده در این مراسم، تجلیل از دو پیشکسوت عرصه شعر و ادب آقایان خالقی و سیرانی، رونمایی از کتاب قوپوزون نار هاواسی تالیف آقای نوربخش فعال عرصه شعر و ادب و اجرای دو مورد موسیقی سنتی بود.

به گزارش قافلان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت دوازدهم اردیبهشت روز بزرگداشت مقام معلم انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه با مشارکت کانون بسیج هنرمندان، شورای شهر، شهرداری در سالن مجتمع فرهنگی هنری فجر با حضور حقی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی، حسینخانی رئیس شورای اسلامی شهر، پیشکسوتان عرصه فرهنگ و ادب، هنرمندان این عرصه وعموم مردم برگزار شد.

در این مراسم زهرا خدابنده رئیس انجمن ادبی میانه ضمن عرض تبریک روز معلم و خیرمقدم از مشارکت دستگاهها و نهادهای شهرستان و دستندرکاران برگزاری این مراسم قدردانی نمودند.

در ادامه نجفلویی یکی از اساتید عرصه شعر و ادب در خصوص سوابق و خصوصیات اساتید ادبیات آقایان خالقی و سیرانی سخنانی برای حضار بیان کردند.

گفتنی است از برنامه های اجرا شده در این مراسم، تجلیل از دو پیشکسوت عرصه شعر و ادب آقایان خالقی و سیرانی، رونمایی از کتاب قوپوزون نار هاواسی تالیف آقای نوربخش فعال عرصه شعر و ادب و اجرای دو مورد موسیقی سنتی بود.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون