در پیشبرد پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی

تقدیر معاون اول از عملکرد وزارت اقتصاد

شناسهٔ خبر: 18923 -
اخبار سراسری
معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی از عملکرد مجموعه وزارت اقتصاد در پیشبرد پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در حوزه این وزارتخانه تقدیر کرد٫
معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی از عملکرد مجموعه وزارت اقتصاد در پیشبرد پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در حوزه این وزارتخانه تقدیر کرد.
 
به گزارش شادا، اسحاق جهانگیری طی سخنانی در نشست بررسی و ارزیابی عملکرد اقتصاد مقاومتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، با تقدیر از مجموعه کارکنان و مدیران مجری پروژه های مذکور در وزارت اقتصاد اظهار داشت: آقای طیب نیا با اشراف کامل به اهمیت اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در تحرک بخشیدن به اقتصاد کشور، به خوبی از عهده ایفای تعهدات بر آمده است.

وی با بیان اینکه 12 پروژه محوله اقتصاد مقاومتی به وزارت اقتصاد در میان 120 پروژه تعیین شده، از بالاترین اهمیت در سطح ملی برخوردار هستند، این پروژه ها را همچون موتور محرکه اقتصاد کشور دانست و گفت: برخی پروژه های محوله به این وزارتخانه همچون تحول نظام مالیاتی در صورت تحقق کامل به معنی دستیابی به یکی از آرمانهای مهم برنامه توسعه یعنی کاهش اتکا به نفت، شفافیت اقتصاد و  استقرار عدالت مالیاتی در کشور است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه کشور نباید بر اساس رودربایستی و ملاحظه کاری اداره شود اظهار داشت: در انجام وظایف، تصمیم گیریها و بویژه انتصاب مدیران، بجای رعایت حال دوستان باید به فکر حفظ حقوق مردم باشیم.

جهانگیری افزود: انتظار ما این است مسوولان دستگاههای اجرایی در گزارشهای ماهیانه، فصلی و سالانه خود در خصوص صلاحیت مدیران انتصابی نیز صادقانه اظهار نظر کنند تا چنانچه مدیری در انجام وظایف محوله موفق نبود در مورد وی تصمیم لازم گرفته شود.

دیدگاه ها

فرخ سپهری
۹۵/۹/۲۴ ۲۱:۰۱

خدایی! قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو؟!
آقای طیب نیا از اون طرف بخشنامه های منجر به پرداخت حقوق های نجومی رو صادر میکنه! از این طرف بخاطر اقتصاد مقاومتی ازش تشکر میشه؟!!!
از اون طرف معاونین وزیر ایشون و برخی مشاورین و مدیرانشون، حقوق و پاداش نجومی می گیرن ولی از این طرف قربون صدقه اش میرن بخاطر اقتصاد مقاومتی؟!!!
از اون طرف هر مدیری رو خواست به بهونه حقوق های نجومی که خودش مسببش بود عزل میکنه ولی از این طرف ازشون بخاطر اقتصاد مقاومتی تقدیر میشه؟!!!
از اون طرف ایشان ادعا می کنن که خیلی از مدیران و اعضای هیات مدیره بانک ها و بیمه ها رو به بهونه حقوق های نجومی عزل کردن اما گویا حواسشون نبوده که دوباره به جای اونا، مدیران گیرنده وام ها و حقوق های نجومی بزرگتر و گردن کلفت تر رو منصوب کردن ولی باز هم جالبه که از این طرف بخاطر اقتصاد مقاومتی از ایشون تشکر میشه؟!!!
از اون طرف عملکرد ضعیف ایشون منجر به رکود اقتصادی و اوضاع بهم ریخته بورس و مالیات و اقتصاد کشور شده ولی از این طرف بخاطر اقتصاد مقاومتی مورد لطف قرار می گیرن؟!!!
جناب آقای دکتر روحانی! رئیس جمهور عزیز! برادر گرامی! ملت شما رو دوست دارند و میخوان که دوباره به شما رای بدهند ولی به شرطی که از حمایت مدیران نالایقی چون وزیر اقتصاد دست بردارید.
شما خیلی برای ایشون هزینه کردید ولی بخدا ایشون ارزشش را ندارن!
ایشون کلی برای کشور و نظام هزینه درست کردن و بعید به نظر می آد که همه این کارها رو هم از روی غفلت انجام داده باشن.
تو رو خدا تا دیر نشده؛ کاری بکنید.

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها