فیلتر های جستجو

از 18

گلایه های یک شهروند از کادر درمانی بیمارستان خاتم میانه

گفتم درد قفسه سینه و بازوی دست چپ و سرگیجه دارم و احساس میکنم علائم سکته قلبی دارم و برای همین مراجعه کردم... خانم ش.ک (مسئول پذیرش) که بجای اتاقش، دور میز مشغول صحبت بود با شنیدن حرف من زیر خنده زد و چون نتوانست جلوی خنده اش را بگیرد بلند شد و به طرف اتاقش رفت...

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
۱۷:۳۷

به بهانه‌ی روز جوان

متاسفانه عده ی کثیری از مسئولین و متاسفانه مردم ما، جوانان را همراه با مشکلات یاد و خطاب می کنند در صورتی که جوانان راه حل کشورند نه مشکل کشور.

یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
۱۰:۰۲
همزمان با سیرصعودی آمار مبتلایان به کرونا؛

اقدام نمادین و اعتراضی فعالان اجتماعی و رسانه‌ای میانه

سالار پویان، قادر حسن‌زاده و حامد یزدانی که از فعالان اجتماعی و رسانه‌ای میانه هستند در اقدامی نمادین با پوشیدن لباس محافظتی، تابوتی که به چند زبان روی آن نوشته شده بود "میخوای نفر بعدی تو باشی؟ "، در معابر این شهر حمل کردند.

پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
۱۶:۰۴
عاقبت سنگین بی‌توجهی مردم به هشدارهای وزارت بهداشت

با حضور در مراکز پرتجمع به ریش خودمان می خندیم یا به ریش کرونا؟ گزارش تصویری

با وجود هشدارهای مراقبتی و بهداشتی برای در خانه ماندن مردم در ایام پیک انتشار ویروس کرونا مردم همچنان مثل سابق در بازارها و محل های پرتجمع حاضر می شوند و به کار روزمره خود می رسند. حتی خیلی از مردم و مغازه داران از دستکش ساده هم استفاده نمی کنند. نا آگاهی، کم سوادی، خودخواهی و خود را برتر از دیگران دیدن! دلیل بی توجهی مردم به کرونا چیه؟ گزارش تصویری از قادر حسن زاده

شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
۱۹:۲۴

آقای رییس! بلاخره در خانه بمانیم یا بیاییم تو صف

با توجه به پیشینه مردم ما که عاشق صف و ایستادن در آن هستند از امروز باید شاهد حضور پرشور مردم در صف خرید این اقلام باشیم. در شرایط کنونی مملکت که شعار غالب همه مسئولین و فعالان رسانه ای و غیره، ماندن در خانه است. دادن چنین اطلاعیه هایی با روح شعار در خانه بمانیم در مغایرت کامل است. 

پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
۱۱:۱۱

میانه درگیر کروناست. مراقب خودمان باشیم

متاسفانه فشار برای سانسور اخبار کرونا در میانه به حدی رسیده که دیگر قابل تحمل نیست. روزهای اول که وجود کرونا در کشور را تایید کردند در میانه هم بیمار مشکوکی بستری بود که پزشک معالجش مشکوک به کرونا تشخیص داده بود. با رئیس شبکه بهداشت مصاحبه کردیم. کمتر از 20 دقیقه بعد از انتشار، تلفن پشت تلفن آمد که خبر را همین الان باید حذف کنید. خبر حذف شد و حالا وضعیت شده اینی که می بینیم. آنچه که نباید می شده و آنکسی که نباید می آمد هم آمده و نا خواسته سوغات نحسش را هم آورده و دیگر کنترل مسافر و بستن راهها و غیره فایده ای ندارد. 

یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
۱۲:۲۱

در صورت برخورد با کسی که کروناویروس دارد، چه کار کنیم؟

شیوع عفونت ویروس کرونا در چین و چندین کشور دیگر باعث نگرانی عمومی در این باره شده است. اخیرا مثبت شدن آزمایش ویروس کرونای دو بیمار فوت‌کرده در قم گزارش شده است.

پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
۱۷:۳۹

حمله زامبی‌های انتخاباتی به زیباسازی شهری!

اگرچه افراد تخریب‌چی بواسطه پوسترهای انتخاباتی مشخص و قابل شناسایی هستند، امّا قافلان بخاطر وساطت ریش سفیدان این ستادها طی تماس تلفنی و برای حفظ آبروی ایشان برای اولین و آخرین بار نام این خاطیان را تا زمانی که تکرارِ اشتباه نکنند، محفوظ نگه میدارد و در غیر این صورت بعنوان دیدبان وظیفه شناس و بیدارِ جامعه، این حیف و میل کنندگانِ بیت‌المال و تضییع کنندگانِ بارز حقوق شهروندی را به عموم مردم میانه و نهادهای ذی‌ربط معرفی خواهد کرد.

یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
۲۰:۴۳
توهم انتخاباتی و عدم رعایت قاعده بازی اجتماعی

ماراتن انتخابات

چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
۱۱:۵۰
در حاشیهی رد صلاحيت‌ها

بدون تعارف؛ بفرمایید!!!

پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
۱۰:۵۰

دیابت چیست؟

سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
۰۸:۵۹
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی

رهبر انقلاب: انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است

شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند

جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
۱۰:۲۲