فیلتر های جستجو

از 20

میانه، ۹ ماه بعد از کرونا

حال شهری که در فاصله 3 روز به‌صورت محیر العقولی از وضعیت فوق پرخطر خارج شده و در بین شهرهای مشمول اعمال محدودیت قرار نمی‌گیرد اصلا خوش نیست، درد کوچک شدن سفره‌های‌مان به اندازه کافی سخت است لطفا شما با اقدامات نسنجیده به زخم‌هامان نمک نپاشید

یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
۰۱:۳۷

سرقفلی چیست؟

سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
۰۱:۳۶

اظهارنامه چيست؟

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
۰۰:۳۱
در ستایش سعید مهری

ستاره‌ی روزهای تاریک شهرمان

پسری که نیامده بود تا له شود، جنگید، دوید و عرق ریخت و خب در فوتبال، قهرمانان اینگونه متولد می‌شوند.

چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
۱۱:۱۱

این نه بار اول است و نه بار آخر خواهد بود

وقتی کاندیداهای‌مان خارج از چهارچوب‌های انتخاباتی تبلیغات می‌کنند و روی در و دیوار شهر و شهرستان با فونت‌های بزرگ اسم زیبایشان را خطاطی کرده و یا روی...

پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
۱۰:۴۹

بلاتکلیف، مثل جاده میانه هشترود

بعد از به­سازی قسمتی از مسیر در 10 سال پیش، باقی مسیر همیشه با وعده­ ی تاریخ نامعلوم به محاق رفت و هرسال دوبار با آسفالت سرد و مرده، به اصطلاح لکه­ گیری و در واقع سرمایه­ سوزی شد.

دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
۱۳:۵۸

آرزولار و خاطره‌لر آغاجلاری یادگاری از سالار پویان در دامنه‌های قافلان

خردادماه سال جاری صفحات مجازی و محلی شهر میانه پر شد از تصاویر جدیدترین ابداع و اثر هنری سالار پویان -هنرمند و عکاس میانه‌ای- که متفاوت‌تر از همیشه و با غرس دو نهال افرا و ون در دامنه‌های رشته‌کوه قافلانکوه، خلق شد.

جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹
۱۳:۱۱

قانون و مدیریت شهری در گرو شایسته سالاری

قانون میثاق مشترک شهروندان و مدیران شهری است و تنها مبنا و چارچوب پذیرفته شده به منظور اعمال مدیریت بر شهر می باشد لذا مدیریت شهری موظف به عمل نمودن در چارچوب قانون می باشد.

سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
۱۷:۰۹

از پاپیروس تا صفحه ی فرار اینستاگرام!

با پیدایش صنعت چاپ در دوران رنسانس که گوتنبرگ مبدع آن بود؛ این امکان فراهم آمد که سرعت و حجم چاپ و انتشار، مکاتبه و ارتباط دور بطور چشم گیری افزون شود؛ حتی ذخیره سازی و آرشیو تمامی یا بخش مهمی از نوشته ها میسر گردید.

جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
۱۰:۰۰
بورس و نحوه بورسی شدن

بورس و سهام عدالت، نقل محافل این روزها

چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
۲۰:۰۸

داستان یک شهر در روزهای تلخ کرونایی

اینکه ستاد مدیریت بحران کی وارد عمل می­‌شود و اصلا وضعیت کنونی را بحرانی قلمداد می­‌کند یا نه، جای بحث فراوان دارد، اما نباید فراموش کرد که مدیریت بحران به­ جز در اختیار قرار دادن ساختمان خود وظایف دیگری هم بر دوش دارد از جمله اینکه باید خیلی زودتر وارد عمل می­‌شد.

سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
۰۰:۴۷
باز نشر یک وعده تو خالی به روایت تصویر

احیای پارک جنگلی میانه و وعده هایی که محقق نشد

خبر، خوب و امیدوار کننده بود. خیلی ها در آن زمان وعده های میرزایی شهردار جدید میانه را تو خالی پنداشتند ولی بسیاری نیز با حسن نیت با آن برخورد کردند و شادمان از وعده ساماندهی پارک جنگلی میانه.

سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
۱۲:۳۹