تیم موی تای میانه برسکوی نخست تیمی استان ایستاد+تصاویر

شناسهٔ خبر: 39699 -
اخبار میانه
رئیس هیئت ورزش های رزمی شهرستان میانه گفت: تیم موی تای شهرستان میانه با شایستگی تمام بر سکوی نخست تیمی در رقابت‌های انتخابی جوانان و بزرگسالان استان ایستاد.

منوچهر میانجی امروز در گفت‌وگو باروابط عمومی انجمن موی تای با اشاره به اینکه تیم موی تای شهرستان میانه در مسابقات انتخابی جوانان وبزرگسالان استان آذربایجان شرقی به مقام اول تیمی رسید، اظهار کرد: این مسابقات با میزبانی عالی شهرعزیزمان برگزار گردید وسرپرستی  تیم را آقای سعید ایمانی مسئول انجمن موی تای شهرستان و از مربیان خوب این ورزش در استان بر عهده داشت.

وی بیان کرد: این مسابقات در سالن شهید میرصمدی با شرکت هشت تیم انجام شد و تیم موی تای شهرستان میانه در پایان این رقابت‌ها توانست به شایستگی مقام نخست تیمی را از آن خود کند.

 

رئیس هیئت ورزش های رزمی تصریح کرد: محمدرضا عبادی،محمد قره داغی،میر رضا موسوی،وحید میکاعیلی و امیررضا قاسمی مقام اول، رضا اله دادی،اصغر اسدی،علیرضا رضاخانی،عبداله اکبرزاده ،مهدی حقی،علی قربانی ومهدی قربانی مقام دوم  این مسابقات را به دست آوردند.

میانجی خاطر‌نشان کرد:نفرات برتر این رقابت‌ها بعد از سپری کردن اردوی تیم منتخب استان به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام خواهند شد.

وی در پایان از زحمات مسئولین اداره ورزش وجوانان،نیروی انتظامی و اورژانس برای برگزاری هرچه بهتر این رقابتها قدردانی نمود.

 

گزارش تصویری...

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها