از نایب قهرمان رقابت های کشوری موی تای سنتی تجلیل شد

شناسهٔ خبر: 20670 -
اخبار میانه
در مراسمی با حضور معاونت اداره آموزش و پرورش شهرستان میانه از محمد رضا عبادی  نایب قهرمان رقابت های  کشوری موی تای سنتی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت انجمن های ورزشی: این مراسم که با حضور قهرمانان رشته های ورزشی کشتی، تکواندو و موی تای روز چهار شنبه در سالن همایش های اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

مشایخی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی در جمع صمیمی و دوستانه دانش آموزان ورزشکار و قهرمان منطقه میانه به کسب موفقیت و قهرمانی آنها به عنوان افتخار و مایه سربلندی شهرستان و دانش آموزان اشاره کرد و گفت: ورزش همگانی پایه و اساس است و ورزش قهرمانی میتواند مشوق نسل جوان و نوجوان جامعه ما برای ورزش همگانی باشد.

 

مشایخی در ادامه این جلسه از خانواده های هر یک از دانش آموزان قهرمان ورزشی، اساتید، مربیان و حامیان ورزش شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

در پایان از طرف معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، از افتخار آفرینان قهرمان: امیر رضا مقدّمی از آموزشگاه استاد شهریار مقام اول مسابقات بین المللی کشتی، امیر محمد بخشی از هنرستان تلاش مقام اول تکواندو نوجوانان 2016  جهان، عرفان ناظمی از هنرستان تلاش مقام  اول مسابقات قهرمانی تکواندو جوانان کشور، فاطمه شاهی از دبیرستان شهدای زینبیه مقام  اول مسابقات تکواندو انتخابی تیم استان آذربایجان شرقی، شیرین شمس از آموزشگاه موحد مقام سوم مسابقات قهرمانی جوانان کشوری دختران، محمد رضا عبادی از آموزشگاه علامه امینی 2 مقام دوم مسابقات قهرمانی کشوری موی تای سنتی، با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل و تقدیر شد.

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها