مهری، محروم تا اطلاع ثانوی!

با توجه به بدرفتاری آرمین سهرابیان، بازیکن تیم گل‌گهر و سعید مهری، بازیکن تیم تراکتور در پایان مسابقه امروز دو تیم، طبق دستور موقت صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون نامبردگان تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم‌های خود محروم می‌باشند‌‌.

میانه، ۹ ماه بعد از کرونا

حال شهری که در فاصله 3 روز به‌صورت محیر العقولی از وضعیت فوق پرخطر خارج شده و در بین شهرهای مشمول اعمال محدودیت قرار نمی‌گیرد اصلا خوش نیست، درد کوچک شدن سفره‌های‌مان به اندازه کافی سخت است لطفا شما با اقدامات نسنجیده به زخم‌هامان نمک نپاشید

در ستایش سعید مهری

ستاره‌ی روزهای تاریک شهرمان

پسری که نیامده بود تا له شود، جنگید، دوید و عرق ریخت و خب در فوتبال، قهرمانان اینگونه متولد می‌شوند.

بلاتکلیف، مثل جاده میانه هشترود

بعد از به­سازی قسمتی از مسیر در 10 سال پیش، باقی مسیر همیشه با وعده­ ی تاریخ نامعلوم به محاق رفت و هرسال دوبار با آسفالت سرد و مرده، به اصطلاح لکه­ گیری و در واقع سرمایه­ سوزی شد.

داستان یک شهر در روزهای تلخ کرونایی

اینکه ستاد مدیریت بحران کی وارد عمل می­‌شود و اصلا وضعیت کنونی را بحرانی قلمداد می­‌کند یا نه، جای بحث فراوان دارد، اما نباید فراموش کرد که مدیریت بحران به­ جز در اختیار قرار دادن ساختمان خود وظایف دیگری هم بر دوش دارد از جمله اینکه باید خیلی زودتر وارد عمل می­‌شد.

خبری که در سایه موفقیت کیمیا ماند

میرهاشم، قهرمانی از دیار میانه

نکته ای که در بازی فینال توی ذوق میزد عدم آشنایی گزارشگر مسابقه (بیژن خراسانی) از قهرمان آسیا بود، وی به کررات نام پسر میانه را به اشتباه میرحسین گزارش کرد تا نشان دهد جواد خیابانی ها در تمام رشته ها تکثیر شده اند، بی مطالعه - فریزشده در گذشته و صد البته روی مخ!