گلایه های مردمی

آتش سوزی در ورزقان ترکمن چای

شناسهٔ خبر: 7257 -
اخبار میانه < اخبار ترکمانچای
نکته مهم این است در این چنین مواقعی مردم به کجا باید زنگ بزنند، اگر با گوشی تلفن همراه به شماره ۱۲۵ زنگ بزنید آتش نشانی میانه جواب خواهد داد ،در صورتی که با تلفن ثابت زنگ بزنید آتش نشانی شهرداری ترکمانچای جواب خواهد داد. 

بعد ازظهر دیروز آتش سوزی نسبتاً بزرگی در روستای ورزقان به وقوع پیوست، این آتش سوزی که دلیل آن مشخص نشده انبار علوفه یکی از روستایها را در پشت بام بطور کامل ازبین برده و با سرایت به پشت بام همسایه بخش زیادی از علوفه آنها را نیز نابود میکند. همچنین گفته می شود به یک دستگاه تراکتور آسیب جدی وارد شده است.

نکته مهم این است در این چنین مواقعی مردم به کجا باید زنگ بزنند، اگر با گوشی تلفن همراه به شماره ۱۲۵ زنگ بزنید آتش نشانی میانه جواب خواهد داد ،در صورتی که با تلفن ثابت زنگ بزنید آتش نشانی شهرداری ترکمانچای جواب خواهد داد. از زحمت کشان آتش نشانی که به محض با خبر شدن خود را به ورزقان رساندند بی نهایت سپاس گذاریم، مطلبی دیگر اینکه در بسیاری از روستاها به سبب تنگ بودن کوچه ها امکان رسیدن ماشین آتش نشانی تقریبا غیر ممکن است امروز هم بزور خودشون رو رسوندند. آقایان شوراها و دهیاران و بخشداری محترم فکری بکنند.

عکس تزئینی است

دیدگاه ها