پرچم محبت و همدلی در جمعیت هلال احمر میانه برافراشته شد

شناسهٔ خبر: 21407 -
اخبار میانه
گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست

پیامبر گرامى اسلام(ص) مى‏‌فرماید: «مؤمنان برادران یکدیگرند که بعضى از آنان نیازهاى بعضى دیگر را رفع مى‏‌کند و خداوند هم نیازهاى او را برآورده مى‏‌کند. از بهترین اعمال این است که انسان مؤمنى را شاد، یا گرسنگى را از او دفع کند و از غصه برهاند یا قرض او را ادا کند یا به او لباس بدهد».

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد
وقتی دستی را به یاری می گیری،
بدان که دست دیگرت در دست خداست
     
روزی یکی از هنرمندان داوطلب به جمعیت هلال احمرمیانه امد واز گرفتاری ومشکلی که برای یکی از هنرمندان با سابقه شهرستان آمده گفت در همانجا بود که تصمیم گرفته شد برای اینکه از زندگی این هنرمنداز هم نپاشد کاری برای ایشان بکنیم وبانی اصلی این کار خیر خود هنرمندان شدند .دعوت نامه ها ارسال شدو اماده جشن محبت وهمدلی شدیم.
نعمت ومال ماندنی نیست بنابراین اکنون که توان داریم بایدبا نیکی واحسان پاداش اخرت خود را فراهم کنیم .درها احسان باز شده وباید ببینیم از این مسئولیت سنگین میتوانیم سربلند بیرون بیایم.
روزجشن فرا رسید چند ساعت قبل از شروع جشن تعدادی از هنرمندان وداوطلبان برای اماده کردن جشن امدند.رنگساز خبرنگار برتر کشوری وخبرنگار صداوسیما به عنوان مجری مراسم نیز امدند ایشان از دوستان قدیمی ماست با او خاطرات همکاری در کمک به مناطق محروم زنده می شد.
دقایق به ساعت چهاربعد از ظهر نزدیک می شود اما خبری از کسی نیست استرس ونگرانی در رخ حسن زاده هنرمند داوطلب ویکی از بانیان مراسم نمایان می شود خدایا ایا امروز لیاقت این کار خیر را خواهیم داشت .کم کم با حضور مردم احساس ارامش به همه حاضرین دست می دهد هنرمندان- ورزشکاران –شهردار-اعضای شهر- اعضای شورای اجرای واعضای خانه داوطلبان وتعدادی از طلبکاران خود را به مراسم می رسانند.رنگ امید در سالن جلوه میکند ومراسم شروع می شود اطلاع داده می شود امام جمعه-شیویاری نماینده مجلس –فرماندار ویژه میانه و ریس اوقاف در حال امدند هست با امدند انها مراسم رنگ وبوی دیگری به خود می گیرد.
مسئولین-داوطلبان-هنرمندان-ورزشکاران جهت کمک اعلام آمادگی می کنند وتعدادی از افراد که طلبکاران طلب خود را می بخشند سخنران این مراسم امام جمعه محبوب –فرماندار ویژه میانه-دکتر شیویاری نماینده مجلس-خانم شیخ الاسلامی عضو شورای شهر وشورای اجرایی-اجلی قهرمان سابق وزنه برداری اسیاوفرزانگان از هنرمندان شهر هستند که در مورد کار خیر برای مردم سخنرانی می کنند.
رنگساز مجری برنامه رنگ دیگری به برنامه می دهد و با شور وشوق فراوان برنامه را رنگینتر می کند.باور کردنی نیست همه در حال کمک هستند از همه مسئولین حضور یافته در همایش تا همه حاضیرین در این مراسم فردی ازکشور المان تماس گرفته واعلام آمادگی جهت کمک می کندودر پایان دکتر شیویاری نماینده مجلس وعضو داوطلبان این جمعیت اعلام آمادگی می کند بقیه بدهی این هنرمند گرفتار را حل کند 
بقدری در این جشن با شکوه کارهای ارشمندی انجام شد که زبان من قاصر از گفتن آنهاست.و ما به عینه امروز دیدیم که قطره قطره جمع شود وانگهی دریا شود و امروز انسانیت خود را نشان داد و نشان داد افرادی در میانه هستند دست دیگری را روزی که او زنده وگرفتار است می گیرند و او را تنها نمی گذارند . به امید روزی که هیچ گرفتاری وجود نداشته باشد.

گزارش تصویری مراسم

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها