مجلس گرامیداشت دکترفرامرزی برگزار شد+تصاویر

شناسهٔ خبر: 19793 -
اخبار میانه
 حامدی، مرحوم فرامرزی را به عنوان یک گنجینه وسرمایه ارزشمند برای استان و شهرستان عنوان کرد و گفت: افسوس که این گوهر کم یاب امروز درمیان ما نیست.

مراسم ترحیم به مناسبت اولین پنجشنبه در گذشت مرحوم دکتر علی فرامرزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه، با حضورگسترده مردم و فرهنگیان ، دانش آموزان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ادارات و نهاد های دولتی استان و شهرستان در محل مسجد جامع امامزاده اسماعیل (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، مراسم ترحیم دکتر علی فرامرزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه، با حضور گسترده مردم و فرهنگیان ، دانش آموزان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مسئولین ادارات و نهاد های دولتی استان و شهرستان در محل مسجد جامع امامزاده اسماعیل (ع) برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حامدی، امام جمعه میانه بعنوان سخنران این مراسم، از شخصیت و کارنامه درخشان مرحوم فرامرزی در همه زمینه ها گفت و افزود: شخصیت نمونه وی علاوه بر همسر و پدری مهربان ، فرزندی مطیع، مسئولی دلسوز و دقیق ،حساس نسبت به حفظ آبروی مردم، که قبول مسولیتش هم از سر تکلیف بود.

 حامدی، مرحوم فرامرزی را به عنوان یک گنجینه وسرمایه ارزشمند برای استان و شهرستان عنوان کرد و گفت: افسوس که این گوهر کم یاب امروز درمیان ما نیست.

امام جمعه میانه همه دوست داران و بخصوص خانواده و عزیزان آن مرحوم را به صبر در برابر اراده و مشیت الهی دعوت کرد و خاطر نشان کرد: یقینا صبر در برابر مصیبت و ناراحتی اجر و نعمتی عظیم در پیشگاه خداوند منان محفوظ است.

 

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها