چهارمین جشنواره فیلم کوتاه افلاکیان با گستره استانی برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 14904 -
اخبار میانه
امسال بخش ویژه دانش آموزی و بخش ویژه فیلمسازان شهرستان میانه در فراخوان جشنواره پیش بینی شده است.

مسئول کانون بسیج هنرمندان میانه با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با هدف بسط و تعمیم ارزش های والای دینی و هویتی و پرورش هنرمندان متعهد، خلاق و توانمند و ضرورت گسترش فرهنگ پایداری و مقاومت در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه افلاکیان شهرستان میانه، مهدی عبدالهی مسئول کانون بسیج هنرمندان میانه هدف از برگزاری جشنواره افلاکیان را بسترسازی برای معرفی ظرفیت‌ها و ارزش‌های انسانی و اخلاقی انقلاب و دفاع مقدس، شناسایی و تقدیر از تولیدات فاخر سینمای کوتاه در موضوعات دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و ترویج نگاه مثبت و امیدوارانه در فیلمسازان، در پرداخت به موضوعات ملی دانست و افزود: امیدواریم این حرکت، با جریان سازی فرهنگی به تولید فرهنگ و هنر متعهد و متعالی در شهرستان میانه کمک کند.

مسئول کانون بسیج هنرمندان میانه، حرکت و نگاه جشنواره افلاکیان را بر جوشیده از نیاز جامعه معاصر خواند و مقابله با هجمه های فرهنگی غرب را از اهداف جشنواره افلاکیان دانست.
وی افزود: به منظور افزایش سطح کمی و کیفی جشنواره، ایجاد انگیزه و تعامل بیشتر، امسال جشنواره افلاکیان با مشارکت کانون بسیج هنرمندان سپاه میانه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  برگزار خواهد شد.

امسال بخش ویژه دانش آموزی و بخش ویژه فیلمسازان شهرستان میانه در فراخوان جشنواره پیش بینی شده است.

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها