دادستان میانه در جریان بازدید از بخش قرنطینه بیماران کرونایی بیمارستان خاتم

مردم هنوز کرونا را جدی نگرفته اند+ فیلم

شناسهٔ خبر: 45953 -
اخبار میانه
 کمبودها مختص میانه نیست و عوامل بهداشتی شهرستان در خط مقدم مبارزه با این بیماری تلاش می کنند که از همین جا مراتب قدردانی خودم را از تلاشهای ایثارگونه پرستاران و کادر درمانی اعلام می کنم.

محمودیان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه در جریان بازدید سرزده از بیمارستان های برکت امام و خاتم الانبیاء میانه ضمن انتقاد از رفتارهای خطرآفرین برخی شهروندان در خصوص بیماری کرونا به خبرنگار قافلان گفت: خیلی ها هنوز خطر کرونا را جدی نگرفته اند. 

محمودیان در خصوص وضعیت خدمات بهداشتی شهرستان به افراد مشکوک و مبتلا به بیماری کرونا با اشاره به کمبودهای موجود در هر دو مرکز بیمارستانی میانه به خبرنگار قافلان گفت: کمبودها مختص میانه نیست و عوامل بهداشتی شهرستان در خط مقدم مبارزه با این بیماری تلاش می کنند که از همینجا مراتب قدردانی خودم را از تلاشهای ایثارگونه پرستاران و کادر درمانی اعلام می کنم.

محمودیان از جمع بندی کمبودهای مشاهده شده در جریان بازدید گفت و ابراز امیدواری کرد که مسئولین شبکه بهداشت تلاش خود را برای برای رفع کمبودها بیشتر کنند تا مردم با آرامش خاطر این ایام را سپری نمایند. وی همچنین با اشاره به تراکم جمعیت در فضاهای بسته بازار و پاساژهای سطح شهر، از مردم خواست ضمن رعایت اصول بهداشتی، از حضور در محل های تجمع خودداری و ترددهای خود را محدود کنند. 

دادستان شهرستان بار دیگر به حضور بازرسان قضایی و ادارات مربوطه در سطح شهرستان اشاره کرد و هشدار داد: با کسانی که اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم را احتکار و یا به قیمت واقعی آن نفروشند به شدت برخورد خواهد شد.

عکس: سالار پویان

دیدگاه ها