تشریح تمهیدات فرمانداری برای انتخابات پیش روی مجلس در گفتگو با قافلان

از حضور آفرودسواران میانه تا اختصاص بالگرد امداد و نجات

شناسهٔ خبر: 45907 -
اخبار میانه
وی با اعلام اینکه در داخل شهر  تعداد شعبات را برای نظم دهی بیشتر افزایش داده ایم، افزود:  229 شعبه ثابت و سیار آرای همشهریان را در کل شهرستان اخذ خواهند کرد بیان داشت، از این تعداد 111 شعبه در داخل شهر و بخش مرکزی، 43 شعبه در بخش ترکمنچای، تعداد 32 شعبه در بخش کاغذ کنان و 43 شعبه در بخش کندوان مستقر خواهد بود.

 

مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در گفتگو با قافلان با بیان این مطلب گفت: شهرستان میانه همگام با سایر شهرهای کشور با برنامه ریزی دقیق و تمهیدات لازم آماده برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است. دکتر محمدرضا مشایخی با اشاره بهشرایط جوی و موقعیت جغرافیایی شهرستان در روزهای اخیر بیان داشت: کلیه محورهای مواصلاتی و راههای اصلی شهرستان باز است و این وضعیت ایجاب می کند که از امکانات اداری و تجهیزاتی سایر شهرها نیز برای مهیا کردن شرایط مطلوب، بهره داری کنیم و این موضوع را با تمام توان پیگیری و اجرایی خواهیم کرد تا عبور مرور به راحتی صورت گیرد.

وی در خصوص ارسال صندوقهای ثابت و سیار به مناطق کوهستانی و صعب العبور شهرستان افزود: با سازماندهی آفرود سواران شهرستان و به کارگیری خودروهای متناسب با شرایط ارتش و سپاه، مشکلی برای ارسال صندوق به مناطق صعب العبور نداریم. اختصاص یک فروند بالگرد امداد و نجات به شهرستان برای امدادرسانی به مناطقی که بارش سنگین برف داشته اند از دیگر تمهیداتی است که برای این روزها اندیشیده شده است.

فرماندار میانه کل واجدین شرایط شرکت در انتخابات را 139 هزار نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد 71 هزار نفر آقا و 68 هزار نفر خانم هستند و 6500 نفر رای اولی نیز برای اواین بار رای خواهند داد.

وی با اعلام اینکه در داخل شهر  تعداد شعبات را برای نظم دهی بیشتر افزایش داده ایم افزود:  229 شعبه ثابت و سیار آرای همشهریان را در کل شهرستان اخذ خواهند کرد بیان داشت، از این تعداد 111 شعبه در داخل شهر و بخش مرکزی، 43 شعبه در بخش ترکمنچای، تعداد 32 شعبه در بخش کاغذ کنان و 43 شعبه در بخش کندوان مستقر خواهد بود.

فرماندار ویژه شهرستان در پاسخ به سوال خبرنگار قافلان در خصوص نحوه اخذ رای گفت: در این انتخابات مرحله احراز هویت به وسیله سیستم یکپارچه صورت می گیرد و مراحل بعدی به صورت دستی خواهد.

اضافه می شود دوم اسفندماه امسال 22 نامزد انتخاباتی برای کسب 2 کرسی نمایندگی شهرستان با هم رقابت خواهند کرد.

 

 

دیدگاه ها