انصراف دقیقه ۹۰ شهردار میانه از شهرداری زنجان

شناسهٔ خبر: 45894 -
اخبار میانه
مهدی میرزایی شهردار میانه که اخیراً فعالیتهای عمرانی چشمگیری در این شهر آغاز نموده و با مدیریت شایسته و به دور از حواشی سالهای اخیر، با حمایت فرماندار بومی میانه تحولات کم‌سابقه‌ و مهمی را در سطح شهرمان رقم زده، در جلسه همفکری و دریافت برنامه‌های کاندیدهای شهرداری در شورای شهر زنجان شرکت نموده و گویا یکی از دو گزینه‌ی نهایی برای صدارت شهرداری زنجان بوده است. این جلسه بصورت غیرعلنی و پشت درهای بسته در سالن ولایت شورا به ریاست حمیدرضا حمیدی، رئیس شورای شهر زنجان و حضور تمام اعضاء شورا برگزار شده است.

انصراف دقیقه ۹۰ شهردار میانه از شهرداریِ زنجان

به گزارش خبرنگار قافلان سسی؛ بنا بر اخبار منتشر شده از رسانه‌های مجازی استان زنجان و اطلاعات واصله، به دعوت چندتن از معتمدین و یکی از اعضاء شورای شهر زنجان؛ مهدی میرزایی شهردار میانه که اخیراً فعالیتهای عمرانی چشمگیری در این شهر آغاز نموده و با مدیریت شایسته و به دور از حواشی سالهای اخیر، با حمایت فرماندار بومی میانه تحولات کم‌سابقه‌ و مهمی را در سطح شهرمان رقم زده، در جلسه همفکری و دریافت برنامه‌های کاندیدهای شهرداری در شورای شهر زنجان شرکت نموده و گویا یکی از دو گزینه‌ی نهایی برای صدارت شهرداری زنجان بوده است. این جلسه بصورت غیرعلنی و پشت درهای بسته در سالن ولایت شورا به ریاست حمیدرضا حمیدی، رئیس شورای شهر زنجان و حضور تمام اعضاء شورا برگزار شده است.

گفتنی است شهردار میانه درحالی از آستانه مدیریت شهرداری زنجان به عقب بازگشته، که پیامک انصراف وی چندساعت قبل از جلسه انتخاب شهردار زنجان(امروز ۲۸ بهمن ۱۳۹۸) به یکی از اعضاء شورای شهر واصل شده و شنیده میشود فرماندار میانه، رئیس شورای شهر و برخی کارمندان شهرداری میانه در این انصراف نقش کلیدی داشته‌اند.

دیدگاه ها