مردم داغدار از حیف و میل های بی پایان شهرداری و شورای شهر میانه

شناسهٔ خبر: 45070 -
اخبار میانه
فراموش نکنید که این مردم می ببینند و درک می کنند. درست است که در اثر فشار اقتصادی همه به دنبال یک لقمه نان دوانند. ولی چیزی را فراموش نمی کنند. شما و دوستانتان در شورای شهر باید خجالت بکشید از نگاه کردن به این مردم نجیب. اگر خجال نمی کشید حداقل در محضر این مردم اعلام کنید که چرا پول این ملت را با اشتباهات خودتان هدر می کنید؟

هنوز یکسال از ایجاد رفوژ جداکننده ورودی شهرک اندیشه از سمت جاده ترانزیت که در آن مقطع عنوان انتقادی "مال دیلی(زبان گاو)" توسط عامه مردم به آن داده شد و بحث و جدلهای بسیاری را به دنبال داشت ولی با تمام انتقادات مسئول وقت واحد عمران و شهرسازی شهرداری میانه بر احداث آن تاکید نموده و انتقادات را اراجیف قلمداد میکرد، نگذشته است که اکنون مشاهده میشود این جداکننده بتنی که روزی توسط شهرداری میانه عامل حیاتی و بسیار مهم جهت پیشگیری و کاهش تصادفات در آن مسیر عنوان میشد امروز پس از یکسال در اقدامی مضحک توسط همان عوامل، همان شورا و شهردار  از محل خود تخریب و محو میشود!

حال پرسش اینجاست چه کسی هزینه این حیف و میل ها را پرداخت میکند؟ جناب آقای مهندس رجبی که آن زمان معاون عمرانی بوده و اکنون عضو شورا شده اید، لطفاً بفرمایید؛
۱. اگر لازم نبود چرا این جدول جداکننده با آنهمه هزینه در محل احداث شد؟
۲. اگر لازم بود پس چرا اکنون برچیده میشود؟
۳. اگر قبلاً لازم بود و الان نیازی به آن نیست، بفرمایید براساس چه تغییرات عمرانی و شهرسازی در محل مناقشه، این نیاز مرتفع شده است؟
۴. اگر لازم نبود و هزینه‌های این اشتباهات شما را مردم میپردازند، لطفاً بگویید چرا جرات و جسارت اعتراف به اشتباه را در محضر مقدس مردم شریف میانه ندارید؟ 

5. چرا یکسال نگذشته بتن به قول شما RCC که باید سالها دوام می آورد از بین رفت و و دوباره دور میدان ورودی شهر را کنده اید تا گندکاری های خودتان را ماست مالی نمایید.

فراموش نکنید که این مردم می ببینند و درک می کنند. درست است که در اثر فشار اقتصادی همه به دنبال یک لقمه نان دوانند. ولی چیزی را فراموش نمی کنند. شما و دوستانتان در شورای شهر باید خجالت بکشید از نگاه کردن به این مردم نجیب. اگر خجالت نمی کشید حداقل در محضر این مردم اعلام کنید که چرا پول این ملت را با اشتباهات خودتان هدر می کنید؟

دیدگاه ها

پیمان جهانفر
۹۸/۶/۲۱ ۱۴:۳۱

حرکت به سمت تجمل و عدم‌توجه کافی به درخواست‌ها و الزامات شهری و تعیین شده در سیکل وظایف اعضای شورای شهر کمترین آسیبی را که متوجه آنها می‌کند، عدم‌تعمق و تامل در موضوعات و مشکلات شهری و به تبع آن عدم‌ارضای احتیاجات مردم و در نهایت عدم اعتماد مردم به آنهاست؛ شهری که آبستن مشکلات و ایرادات فراوان شهری، مشکلات اجتماعی، معضلات روحی و روانی، مشکلات معیشتی و بسیاری آسیب‌ها و خطرات دیگر است و نیازمند توجه و تمرکز تام و تمام در جهت رفع و بهبود شرایط نابسامان خود است. شهری با چنین تصویر آشفته و درهمی با چنین مشکلات سرسام‌آور و درگیر فاصله طبقاتی بسیار زیاد، هرگز نمایندگان لوکس‌سوار، تجملاتی و بی‌تفاوت نسبت به درد جامعه را برنمی‌تابد و در نهایت از این نهاد شهری و مردمی که روزی روزنه امید آنها در جهت احقاق حقوق شهروندی‌اش بود، سلب امید می‌کند.

دوست.محسن حججی
۹۸/۶/۲ ۱۵:۱۲

سلام
بالاخره معلوم نشد آیا مقام یا سازمان و یا مسئولی می تواند از اعضای شورای شهر بازخواست نماید یا نه?
چگونه می توان بیلان کار و یا گردش مالی شورا را شفاف دید?
لطفا این موضوع را پیگیری و رسانه ای بکنید برادر عزیز.