باور کنید "چقدر میگیری گریه کنی؟" با "چقدر میگیری بخندی؟" توفیر چندانی ندارد

روابط عمومی شهرداری میانه و مضحکه کردن افکار عمومی!

شناسهٔ خبر: 45063 -
اخبار میانه
درمقابل تمام امورات پیچیده و کارهای تخصصی!! شهرداری میانه که شما ادعا کرده اید ولی هیچکدام از مردم این شهر ندیده اند، من شما را دعوت میکنم بروید و بپرسید آن پیمانکار خدمات شهری که ماهیانه 120 میلیون تومان از شهرداری میانه دریافت و با 30 کارگر امورات خدماتی انجام میدهد، چه خدمات شایانی به این شهر ارائه کرده است؟

درپی انتشار مطلبی با عنوان "سفر سیاحتی و زیارتی اعضای اکثریت شورای شهر میانه به قم" و صدور بیانیه ای بی سر و ته از سوی روابط عمومی شهرداری میانه که بیشتر بازی با کلمه و جملاتی ساندویچی شباهت داشت تا تنویر افکار عمومی! لازم دانستم ضمن تأکید بر انتقادات قبلی که پابرجاست، چند سوال از شخص روابط عمومی شهرداری میانه  مطرح نمایم؛
جناب روابط عمومی:  
حضرت على(علیه السلام) در خطبه پنجاهم نهج البلاغه مى فرماید: «یُؤْخَذُ مِنْ هذا ضِغْثٌ وَ مِنْ هذا ضِغْثٌ فَیُمْزَجانِ! فَهُناکَ یَسْتَوْلىِ الشَّیْطانُ عَلى اَوْلِیائِهِ»
باطل اگر در لباس اصلى خود ظاهر شود، خریدارى نخواهد داشت. از این رو، طرفداران باطل این دو را با هم مخلوط مى کنند و معجونى از حق و باطل را عرضه مى دارند و بدین وسیله بازار شیطان داغ مى شود و شیطان بر اولیاء و دوستان خویش غالب مى گردد.
فرموده اید:
1- سفر کاری همانطور که از نامش مشخص است، باید جهت انجام کاری بوده و قطعاً جهت انجام امور از پیش تعیین شده، با هدف مشخص و دارای نتیجه و محصول هرچند بیش و کم باشد. لذا الزامیست بفرمائید دقیقاً این سفر کاری دو روزه با چه هدفی بوده و کمترین نتیجه آن برای شهر میانه بغیر از هزینه ایاب و ذهاب و خوشگذرانی حداقل 12 نفر چه بوده است؟ چه نسبت و تناسب اقتصادی، فرهنگی و مذهبی و شهری بین میانه و قم وجود دارد که این شهر جهت بازدید انتخاب شده یا شما برای آن دعوت شده اید؟ انتخاب عجیبی که نه برای قم عقلانی است نه برای میانه؟
2-این سفر اگر بنا به ادعای واهی شما کاری بوده که نبوده! قطعاً این کم کاری و اهمال شماست که بصورت شایسته و بایسته به دستاوردهای این عزیزان نپرداخته و افکار عمومی شهروندان میانه را از موهبتهای این سفر و دستاوردهای 12 مرد غیورش با کوله باری از دانش و تجربه و تغییر، آگاه نساخته اید. هرچند خبرنگار قلابی شهر که با ایشان رفته بود نیز چیزی برای واگویه نداشت که سفرنامه شان مثل گزارش آب از پشت کارخانه نوشابه سازی قبل از انتشار به تاریخ پیوست!
پس اگر اینطور که من میگویم نیست، لطفا جنابعالی همانطور که گزارش سفر کاری خود و شهردار از سمینار بندرعباس را در سایت شهرداری درج میکردید، ماحصل این سفر را نیز مرقوم بفرمایید.
3-اینکه فرموده اید بخاطر تمرکز بر جشن اعیاد غدیر و قربان سعادت همراهی علما و فضلای شهر را در این سفر از دست داده اید بیشتر از هرچیز دیگری مسخره است که گویا برای شرکت در ماراتن های جهانی آماده می شدید!!
پست اینستاگرامی شما که بعد از سفر کاری قم آقایان منتشر شده، حاکی از آن است که شما 48 ساعت در حال صعود و کمپ زدن در کوه ساوالان بودهاید پس چطور نمیتوانسته اید با امام جمعه و شوراها به قم بروید؟! آیا در کوه ساوالان برای جشنهای اعیاد برنامه ریزی میکردید؟ لطفاً جامعه را طاووس!! تصور نکنید...
3-لطفاٌ بفرمایید هزینه های بین راهی برای 12نفر از اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری میانه در معیت امام جمعه محترم این شهر و خبرنگار قلابی همراه ایشان، دقیقاً چه میزان بوده و آیا اعضاء شورا و پرسنل شهرداری جهت این سفر کاری حق ماموریت دریافت میکنند یا خیر؟ اگر باز هم قصد آن دارید که با سفسطه و مغلطه بخواهید از زیر بار جوابگویی دربروید بگذارید شفاف بگویم:
حداقل حق ماموریت برای عزیمت به قم به ازای هر شبانه روز حداقل 120 هزار تومان و به عبارتی برای چهل و هشت ساعت میشود 240 هزار تومان برای هر نفر
هزینه آجیل و خشکبار تهیه و تدارک دیده شده جهت عزیمت برای چهار خودرو
هزینه حداقل یک وعده صبحانه کله پاچه+نوشابه و ... میل شده در مسیر توسط زائران عزیز
هزینه بنزین برای مسیر رفت و برگشت به قم هر خودرو حداقل 120 لیتر بنزین
4- اگر این سفر طبق ادعای شما کاری و بنا به دعوت میزبان بوده، لطفاً شماره و تاریخ دعوت نامه ارسالی شورای شهر قم به دفتر شورای شهر میانه را جهت تنویر افکار عمومی اعلام بفرمایید.
و نهایتاً از نظر بنده نیز جای بس تاسف و انزجار است، که شما جامعه را طاووس تصور کنید و ادعا کنید مردم تغییرات را مشاهده نمیکنند!!

آقای گلمحمدی مسئول محترم روابط عمومی شهرداری میانه که اکنون در جایگاهی بسیار سخره آمیز در مقام دفاع از پوچ میجنگید؛ بدانید و آگاه باشید که اگر حرکتی بوده باشد مردم میبینند، اگر تغییری رخ دهد مردم متوجه میشوند، این مردم سالهاست که از بس تغییری در این شهر رخ نداده، دچار رخوت و بی حوصلگی اند.
راستی ما را گول می زنید یا خودتان را؟ درمقابل این کار چه دریافت میکنید که در مقابل دانش مردم مقاومت کنید؟ باور کنید "چقدر میگیری گریه کنی؟" با "چقدر میگیری بخندی؟" توفیر چندانی ندارد برادر، چون هیچکدامشان برآمده از دل نخواهد بود.

درمقابل تمام امورات پیچیده و کارهای تخصصی!! شهرداری میانه که شما ادعا کرده اید ولی هیچکدام از مردم این شهر ندیده اند، من شما را دعوت میکنم بروید و بپرسید آن پیمانکار خدمات شهری که ماهیانه 120 میلیون تومان از شهرداری میانه دریافت و با 30 کارگر امورات خدماتی انجام میدهد، چه خدمات شایانی به این شهر ارائه کرده است؟ اگر چشم ها و گوشهایتان را بسته اید حداقل سوراخ های دماغتان را باز نگه دارید و بوی گند و لجن و کثافتی که تمام شهر را برداشته استشمام کنید.

شهرداری که نتواند بر پیمانکار خدمات شهری اش نظارت کند که باحداقل امکانات ماهیانه یکبار جوبهای بزرگ آب حوزه معین خود را بشوید، چگونه ادعای تحول در شهر را دارد؟ بروید شهرک اندیشه، رجایی، مدنی، بهشتی، امام، ولیعصر.... بروید و ببینید.

 

دیدگاه ها

عزتی میانه ای
۹۸/۶/۱۲ ۱۲:۰۴

دستان قلم فرسای حضرتعالی که باز همان قادر حسنزاده ای به رسم و ادب و احترام میبوسیم ...زیادند دوست که نمیتوان گفت ولی اسمشان را به یدک میکشیم خیلی وقت است خودشان را به مزایده گذاشته و به نرخ ناچیزی فروختند ...
خال اوغلو ..آللاه او غیرتلی آنووا رحمت اءله سین کی سنه غیرت چوتی وءریبدور ..
یاشاسین یاشاسین

دوست محسن حججی
۹۸/۵/۳۰ ۱۵:۱۷

بنام خدا
برای بنده و خیلی ها این سوال بسیار مهم پیش آمد است, راستی بر اعمال و رفتار و هزینه ها و خودسری های اعضای شورا چه کسی نظارت خواهد کرد.
بعضی از این عزیزان تا دیروز در سطوح ....... شخصیتی بودند الان بر اموال بیت المال تاخت و تاز می کنند و بقول یکی از همین عزیزان در یک مسافرت کاری هزینه یک وعده ناهار چهار نفرشان بیش از ۷۰۰ هزار تومان بوده است. بقول خودشان به هیچ کس هم جوابگو نیستند وبرای هر هزینه حتی شخصی فقط و فقط یک مصوبه لازم است. .و برای همین مصوبه هم جلسه ای لازم است و حق الجلسه ای.
نظارت
نظارت نظارت