با حکم شهردار میانه

حسن گل محمدی به سمت مسئول روابط عمومی شهرداری میانه منصوب شد

شناسهٔ خبر: 44694 -
اخبار میانه
مجموعه رسانه ای قافلان ضمن آرزوی موفقیت برای این همکار رسانه ای در کسوت مدیر روابط عمومی شهرداری میانه، امید آن دارد که به شایستگی پاسخگوی سوالات و مطالبات عموم مردم میانه در حوزه فعالیت خود باشند و جایگاه این روابط عمومی را احیا کنند.

حسن گل محمدی مدیر پیشین روابط عمومی شهرداری میانه که بیش از یک سال از این مسئولیت کناره گرفته بود بار دیگر با حکم شهردار میانه به سمت مسئول روابط عمومی شهرداری منصوب شد.

گل محمدی سابقه چندیدن دوره مسئولیت روابط عمومی شهرداری های میانه و هشترود و از یک سال و اندی پیش مسئولیت واحد سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری میانه را در سوابق کاری خود دارد. گل محمدی از چهره های فعال در عرصه فرهنگی - هنری و مطبوعات و رسانه شهرستان میانه بوده و دو دوره ریاست انجمن عکاسی میانه، عضویت در هیئت مدیره انجمن های ادبی و نمایش شهرستان، و فعالیت در سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان در دهه هفتاد را نیز در کارنامه خود دارد.

مجموعه رسانه ای قافلان ضمن آرزوی موفقیت و خسته نباشید برای آقای غریبی مسئول اسبق روابط عمومی شهرداری که در حد توان خود در این مسئولیت زحمت کشیدند, برای آقای گلمحمدی این همکار رسانه ای در کسوت مسئول جدید روابط عمومی شهرداری میانه توفیق الهی و سربلندی آرزومندیم. امید است که به شایستگی پاسخگوی سوالات و مطالبات عموم مردم میانه در حوزه فعالیت خود باشند و جایگاه این روابط عمومی را احیا کنند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون