حیف و میلهای شهرداری میانه تمامی ندارد؛

هزینه هایی برای هیچ!

شناسهٔ خبر: 44671 -
اخبار میانه
در آستانه عیدنوروز شهروندان میانه ای انتظار دارند حداقل چهره مرده این شهر مظلوم حتی برای خوشایند مسافران نوروزی هم که شده، رنگ و بوی تازگی و تغییر را به خود ببیند ولی مثل اینکه در همچنان به پاشنه سابق می چرخد و هیج خبری نیست. در عوض همچنان این پول عوارض شهروندان است که حیف و میل می شود و هرکس هم اعتراضی می کند رئیس شورای شهر وی را تهدید به برخورد قضایی می کند. 

هفته گذشته فیلمی از گندکاری های شهرداری میانه در سایه نظارت مصلحتی شورای شهر منتشر شد که خبرش حتی خارج از میانه نیز شنیده شد. اما اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری میانه به جای پاسخگویی به افکار عمومی،  طلب کارانه رسانه ها را تهدید به شکایت قضایی کردند. فارغ از این موضوع که دیوار رسانه ها همیشه برای فرصت طلبان کوتاهترین است، موضوع جوش آوردن یکی از اعضای سابق و فعلی شورای شهر است که خود را به آب آتش می زد تا ثابت کند که فرد اشاره شده در فیلم قوم و خویش ایشان نیست و او خیلی خوب است و خادم ملت.

اما قافلان بنابه رسالت مطبوعاتی خویش مواردی را به ایشان و سایر دوستانش در شورا و شهرداری متذکر می شود تا بیش از این منت خدمتگزاری بر سر مردم نگذارند و در این شرایط بد اقتصادی که زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده، باری اضافی بر روح و روان ملت نباشند. 

در آستانه عیدنوروز شهروندان میانه ای انتظار دارند حداقل چهره مرده ی این شهر مظلوم لااقل برای خوشایند مسافران نوروزی هم که شده، رنگ و بوی تازگی و تغییر را به خود ببیند ولی مثل اینکه در همچنان به پاشنه سابق می چرخد و هیج خبری نیست. در عوض این پول عوارض شهروندان میانه ایست که همچنان حیف و میل می شود و هرکس هم اعتراضی می کند رئیس شورای شهر وی را تهدید به برخورد قضایی می کند. 

 در ادامه حیف و میل ها از سوی شهرداری میانه، [همانطوریکه تصاویر گویاست] شهرداری میانه طی اعلان و اطلاعیه های بزرگی که در قالب بنرهای بزرگ چاپ و در سراسر شهر نصب نموده، عنوان کرده است که؛ از مورخ ۹۷/۱۲/۵  یعنی حدود بیست و اندی روز قبل قرار است دستفروشان و بساطی ها و میوه فروشان روی چهارچرخ رابه (پارکینگ)متعلق به شهرداری واقع در روبروی اداره آموزش و پرورش منتقل خواهد کرد. و همچنین در ادامه اطلاعیه هشدار داده است که با مانعان و عاملان سدمعبر از این طریق، برخورد قانونی صورت میپذیرد.حال امروز در مورخ ۹۷/۱۲/۲5 نه تنها شاهد آنیم که نه تنها هیچ دست فروشی به مکان مورد نظر انتقال نیافته و این مکان ارزشمند سالهاست بلااستفاده رها شده، بلکه در آستانه سال جدید و نوروز شاهد تشدید سدمعبر در پیاده روهای سطح شهر هستیم. و البته بنرهای آویزانی که هرکدام برای شهرداری میانه و از محل بیت المال چهارصد هزارتومان آب خورده!

امیدواریم که آقای حسینخانی رئیس محترم شورای شهر میانه به جای تهدید به شکایت علیه رسانه ها درباره این موضوع و موضوعات دیگری که در شهر در جریان هستند و از چشم تیزبین رسانه مخفی نخواهند ماند، توضیح دهند. 

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها