فرماندار ویژه میانه:

افتتاح بیش از 60 پروژه در شهرستان میانه با اعتبار 530 میلیارد ریال

شناسهٔ خبر: 44654 -
اخبار میانه
میانه سرزمین فرصتها و ظرفیتهاست تاکید کرد: مردم این شهرستان همنوا با مردم سراسر کشور با امید به آینده در راستای اعتلای هر چه بیشتر مملکت بویژه شهرستان میانه  تلاش خواهند کرد تا شرمنده  شهدا و راه و اهداف متعالی آنها که همان سرافرازی و اعتلای انقلاب و نظام است  نباشیم.

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از افتتاح بیش از 60 پروژه در زمینه های مختلف عمرانی، خدماتی، فرهنگی، آموزشی و غیره در شهرستان میانه طی دهه مبارک فجر امسال با اعتبار 530 میلیارد ریال خبر داد.

محمدرضا مشایخی در یادواره شهدای زینبیه و ثارالله بنام همایش نیمکتهای سوخته با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر آموزش و پرورش با گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهدای نظام بویژه  شهدای مظلوم زینبیه و ثارالله گفت: 38 شهید دختر از دبیرستان دخترانه زینبیه و دبستان ثارالله در 12 بهمن سال 65 تقدیم راه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران شدند که سند مظلومیت وایستادگی و مقاومت ملت ایران به شمار می روند.

وی با بیان اینکه میانه سرزمین فرصتها و ظرفیتهاست تاکید کرد: مردم این شهرستان همنوا با مردم سراسر کشور با امید به آینده در راستای اعتلای هر چه بیشتر مملکت بویژه شهرستان میانه  تلاش خواهند کرد تا شرمنده  شهدا و راه و اهداف متعالی آنها که همان سرافرازی و اعتلای انقلاب و نظام است  نباشیم.

مشایخی همچنین با اشاره به ظرفیتهای شهرستان در راستای رونق اقتصاد و اشتغال خواستار مساعدتهای کشوری و استانی برای رفع مسائل و دغدغه های شهرستان در حوزه های مختلف شد.

دیدگاه ها