هفته پژوهش و بازدید از مراکز علمی

رئیس دانشگاه آزاد میانه؛ درب های باز دانشگاه آزاد میانه به روی دانش آموزان شهرستان

شناسهٔ خبر: 44637 -
اخبار میانه
دکتر بشیری هفته پژوهش را غنیمتی مغتنم برای آشنایی دانش آموزان با حوزه های مختلف پژوهش و فناوری دانست و افزود: حضور دانش آموزان در محیط های علمی خارج از مدرسه انگیزه و شوق و اشتیاق مضاعفی به دانش آموزان می دهد تا در طول سال تحصیلی نگرش علمی خود را شکل دهند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه همچون سالهای گذشته میزبان دانش آموزان مراکز مختلف علمی جهت بازدید از آزمایشگاهها و کارگاهها، کتابخانه مرکزی و سایتهای مجهز کامپیوتری خواهد بود.

دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با اعلام این خبر افزود: دربهای باز دانشگاه آزاد میانه جهت بازدید به روی دانش آموزان شهرستان باز است. وی از آمادگی کامل این دانشگاه برای میزبانی از دانش آموزان کلیه مدارس و آموزشگاهها و هنرستانهای شهرستان جهت بازدید از امکانات پژوهشی این واحد دانشگاهی خبر داد.

دکتر بشیری هفته پژوهش را غنیمتی مغتنم برای آشنایی دانش آموزان با حوزههای مختلف پژوهش و فناوری دانست و افزود: حضور دانشآموزان در محیط های علمی خارج از مدرسه انگیزه و شوق و اشتیاق مضاعفی به دانش آموزان می دهد تا در طول سال تحصیلی نگرش علمی خود را شکل دهند.

عضو شورای تحصیلات تکمیلی شهرستان، با اشاره به شعار امسال هفته پژوهش "پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی" نگاه آینده دانشگاه آزاد به مقوله اقتصاد دانش بنیان را یادآور شده و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به عنوان بزرگترین مجموعه آموزش عالی شهرستان همگام با سیاستهای کلی آموزش عالی کشور، آماده همکاری با پژوهشگران سایر سازمانها برای اجرای طرح های برون دانشگاهی است.

اضافه می شود که از تاریخ 24  تا 30 آذر ماه در تقویم آموزشی کشور هفته پژوهش نامگذاری شده است که دانشگاهها نقش اساسی در بزرگداشت این هفته دارند.

دیدگاه ها