یک بام و دو هوایی استانداری در صدور حکم شهردار میانه

شناسهٔ خبر: 40531 -
اخبار میانه
با در نظر گرفتن فاصله قابل توجه صدور احکام شهرداری عسگر نصیری و مهدی میرزایی (که نزدیک دو ماه طول کشیده است) این سوال در اذهان عمومی قطعا بی‌پاسخ خواهد ماند که کدامین دستان پشت پرده و مصلحت‌ستجی‌های بی‌مورد است که چنین مانع‌تراشی‌هایی را در مسیر رشد این شهر ایجاد می‌کند!؟

شهرداری به طور بالقوه مسؤل ستاد بحران شهر می‌باشد و قرار است در صورت بروز فجایع و بلایای طبیعی و غیر طبیعی به سرعت!! وارد عمل شده و موانعی را که در مواقع بحران موجب اختلال در جریان عادی زندگی مردم می شود از میان بردارد. قریب به یک هفته است که شبکه تلفن داخلی شهرداری میانه از کار افتاده و همچنان ارتباط مردمی از طریق تلفن با واحدهای مختلف شهرداری قطع می باشد.
این موضوع یکی از دهها مشکلی است که خود سیستم شهرداری میانه و بخش اداری آن با آن مواجه است.
با در نظر گرفتن فاصله قابل توجه صدور احکام شهرداری عسگر نصیری و مهدی میرزایی (که نزدیک دو ماه طول کشیده است) این سوال در اذهان عمومی قطعا بی‌پاسخ خواهد ماند که کدامین دستان پشت پرده و مصلحت‌سنجی‌های بی‌مورد است که چنین مانع‌تراشی‌هایی را در مسیر رشد این شهر ایجاد می‌کند!؟ دستان پشت پرده و بازیهای سیاسی که هیچ وقت برای مردم میانه آشکار و حل نشده است.
خدا نیاورد آن روزی را که سیل یا زلزله یا... دو سه مسیر ارتباطی داخل شهر را مسدود سازد، آن موقع هست که مردم تازه متوجه خواهند شد چه فاجعه ای زیر پوست شهر در جریان است.

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها