برگزیدگان پنجمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان میانه در مراسم اختتامیه معرفی شدند

شناسهٔ خبر: 40493 -
اخبار میانه
پنجمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان امروز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. 

پنجمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه افلاکیان امروز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. 

بهترین کارگردانی فیلمهای داستانی در بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای امین جواهری کارگردان فیلم "بود" – تندیس و جایزه نقدی

2-آقای علیرضا سلطانی کارگردان فیلم " آجی" – دیپلم افتخار

3-آقای رضا جوانشیر کارگردان فیلم "من ، ترانه ، جلال "– دیپلم افتخار

بهترین نماهنگ بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای پیمان جهانفر کارگردان نماهنگ " همنشین خاک " – تندیس و جایزه نقدی

2-آقای جواد کاظمی کارگردان نماهنگ " آتا" – تندیس و جایزه نقدی

بهترین فیلم پویانمایی بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-فیلم دخترک " آت و آشغالی " به کارگردانی آقای محمد زارع – تندیس و جایزه نقدی

2-فیلم " زندگی یک پروانه " به کارگردانی سرکار خانم فیروزه پرگاریان – دیپلم افتخار

3-فیلم " اشک باران " به کارگردانی آقای اسماعیل عباسی – دیپلم افتخار

4-فیلم  "دیوار امید " به کارگردانی آقای پیمان جهانفر – دیپلم افتخار

بهترین فیلم مستند در بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای علی حسینی صدر کارگردان فیلم مستند " من نجس نیستم " – تندیس و جایزه نقدی

2-خانم لعیا میرنصیری کارگردان فیلم مستند " دومانلی یول " – تندیس و جایزه نقدی

3-خانم لعیا میرنصیری کارگردان فیلم مستند " گناهم چیست " – دیپلم افتخار

4-آقای یعقوب جدیری تقدیسی کارگردان فیلم مستند " افلاکیان " – دیپلم افتخار

بهترین بازیگری مرد فیلمهای داستانی در بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای سالار اسمی بازیگر فیلم " سلیمه " – تندیس و جایزه نقدی

2-آقای حسین نصیری بازیگر فیلم " پل " – دیپلم افتخار

3-آقای احد پاسبان دوست بازیگر فیلم " من ، ترانه ، جلال " – دیپلم افتخار

بهترین بازیگر زن فیلمهای داستانی در بخش آزاد و دفاع مقدس:

1-خانم محبوبه نوری بازیگر فیلم "آجی " – تندیس و جایزه نقدی

2-خانم رکسانا رضائی بازیگر فیلم " چگونه فرشتگان زاده می شوند ؟"- دیپلم افتخار

3-خانم فرناز علوی بازیگر فیلم " سلیمه " – دیپلم افتخار

4-خانم اله فرید اقدم بازیگر فیلم " بود " – دیپلم افتخار

بهترین فیلمنامه فیلمهای داستانی در بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای رضا جمالی فیلمنامه نویس فیلم " عروسی مسلم " – تندیس و جایزه نقدی

2-آقای رضا جوانشیر فیلمنامه نویس فیلم " من ، ترانه ، جلال " – دیپلم افتخار

 

بهترین تصویربرداری فیلمهای داستانی در بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای وحید بیوته تصویربردار فیلم " پل " – تندیس و جایزه نقدی

2-آقای سید جعفر موسوی تصویربردار فیلم " آجی " – دیپلم افتخار

3-آقای یوسف شهباز تصویربردار فیلم " اژدها " – دیپلم افتخار

4-آقای سید جعفر موسوی تصویربردار فیلم " تعبیر " – دیپلم افتخار

بهترین بازیگری کودک فیلمهای داستانی در بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای دانیال کاظمی بازیگر فیلم " مانکن " – دیپلم افتخار

2-خانم ملیسا بیگلری بازیگر فیلم " باور " – دیپلم افتخار

بهترین فیلمنامه در بخش فیلمنامه های راه یافته به بخش آزاد و دفاع مقدس :

1-آقای پیمان جهانفر نویسنده فیلمنامه " زینب " – تندیس و جایزه نقدی

2-آقای مجید وحیدنیا نویسنده فیلمنامه  "تابوت خیس "  - تندیس و جایزه نقدی

3-خانم هما ولی نژاد نویسنده فیلمنامه " شیشه " – تندیس و جایزه نقدی

در بخش فیلمنامه مستقل :

1-فیلمنامه " کارتن ها برای چه ساخته می شوند ؟ " به نویسندگی آقای میثم سوسیادر – دیپلم افتخار

2-فیلمنامه " مهمان پدر " به نویسندگی آقای یعقوب جدیری تقدیسی – دیپلم افتخار

3-فیلمنامه " من سردم نیست " به نویسندگی سرکار خانم معصومه ستاری حصاری – دیپلم افتخار

در بخش ویژه شهرستان میانه :

1-بهترین کارگردانی فیلم به آقای شاپور مقدمی برای فیلم " تقاطع " – تندیس و جایزه نقدی

2-بهترین تدوین به آقای جواد کاظمی تدوینگر فیلم " مانکن " – تندیس و جایزه نقدی

3-بهترین بازیگری به خانم کشور نجفی بازیگر فیلم " آنا تانری تحفه سی " – دیپلم افتخار

4-بهترین بازیگری به خانم عارفه نظامی بازیگر فیلم " فرشتگان زمینی " – دیپلم افتخار

5-بهترین کارگردانی به آقای اصغر شهائی کارگردان فیلم " فرشتگان زمینی " – دیپلم افتخار

6-بهترین کارگردانی فیلم به آقای محمدرضا بادنوا کارگردان فیلم " آن سوی حرم " – دیپلم افتخار

 

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها