آتش سوزی در مسکن مهر صدرا

زنگ خطر برای ستاد بحران شهرستان/ تصاویر

شناسهٔ خبر: 40484 -
اخبار میانه
اضافه می شود که شکری معاون استاندار و فرماندار میانه به همراه برخی اعضای ستاد بحران شهرستان نیز با حضور در محل حادثه در جریان روند امداد رسانی قرار گرفتند. 

شامگاه امشب آتش سوزی یک واحد آپارتمانی در مجتمع صدرای (مسکن مهر) باعث فوت یک نفر و مصدوم شدن 7 نفر دیگر شد. 

مشاهدات خبرنگار قافلان حکایت از حضور نیروهای امدادی و انتظامی برای مهار آتش سوزی و جلوگیری از سرایت آتش به واحدهای همجوار یکی از بلوک های این مجتمع دارد. متاسفانه در این حادثه تلخ یکی از حادثه دیدگان در بیمارستان فوت کرده و مصدومان حادثه در حال مداوا شدن هستند.

اهالی ساکن در این مجتمع و مجتمع های همجوار در این شهرک(مساکن مهر) ضمن ابراز نگرانی از تکرار چنین حوادثی، از کمبود و ضعف امکانات اطفاء حریق در مجتمع های مسکونی گلایه مند هستند که انتطاری بجا و به حق است. 

این آتش سوزی که در طبقه سوم این ساختمان رخ داده بود باعث دود گرفتگی کلیه واحدهای مجمتع شده است که از این روی ابعاد حادثه بیشتر از آن است که به ظاهر دیده می شود. 

اضافه می شود که شکری معاون استاندار و فرماندار میانه به همراه فرمانده نیروی انتظامی، مهندس مددی سرپرست جدید شهرداری و برخی دیگر از اعضای ستاد بحران شهرستان نیز با حضور در محل حادثه در جریان روند امداد رسانی قرار گرفتند. 

قافلان ضمن تسلیت به خانواده خانمی که در این حادثه جان خود را از دست داده، امیدوار است که اعضای محترم ستاد بحران شهرستان با بررسی دقیق این حادثه که در یک ساختمان 4 طبقه رخداده و مشکلات امداد رسانی در آن مشهود بود، به فکر حوادث مشابه و چه بسا بزرگتر از این باشند و شهرداری و شورای شهر مسائل ایمنی ساختمان سازی و بلند مرتبه سازی را جدی بگیرند. 

 

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها