فرماندار ویژه میانه خبر داد

مشارکت 70 میلیارد ریالی مردم شهرستان در سال جاری

شناسهٔ خبر: 21471 -
اخبار میانه
حمید شکری در جشن محبت و همدلی در میانه با حضور هنرمندان شهرستان گفت: میزان مشارکت مردم شهرستان میانه در سطح استان بی سابقه است.

استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه میزان مشارکت مردمی و کمک به هم نوع در شهرستان میانه بالا بوده و این واقعیتی انکار ناپذیر است از کمک نقدی و غیر نقدی مردم به کمیته امداد امام (ره ) در سال جاری به مبلغ 70 میلیارد ریال خبرداد. 

حمید شکری در جشن محبت و همدلی در میانه با حضور هنرمندان شهرستان گفت: میزان مشارکت مردم شهرستان میانه در سطح استان بی سابقه است.

وی در ادامه از حضور هنرمندان و اصحاب رسانه و قلم شهرستان علی الخصوص مدیر مسوول نشریه قافلان برای برپایی این جشن در جهت کمک به رفع مشکل یکی از هنرمندان میانه ای این حرکت انسانی را حرکتی ارزشمند در راستای کمک به هم نوع خوانده افزود: در جامعه ای که انسانیت زنده باشد انسان نمرده و یاد و نامش جاودانه خواهد ماند.

  امام جمعه میانه نیز در این مراسم گفت: به درد آمدن عضوی از جامعه باید درد همه ما بوده و برای درمان آن اقدام کنیم.حجت الاسلام محمدرضا حامدی با بیان اینکه در دین اسلام بدن هیچ آلایشی، واقعیات عرضه شده و حتی در زمان جاهلی نیز بر دلها نشسته افزود: دست برداشتن از باورها و آموزه های دینی سبب زمین گیر شدن انسانهاست.

وی از هنرمندان شهرستان که بانی جشن محبت و همدلی برای حل مشکل یکی از هنرمندان میانه شدند تقدیر کرده و گفت: به جهت این حرکت و اقدام شایسته باید به وجود این هنرمندان افتخار کنیم.امام جمعه میانه، غفلت از حال همدیگر و فاصله گرفتن از اخلاقیات را خطری بزرگ برای جامعه خوانده گفت: دین اسلام ورای هر اعتقاد و باور و خط و خطوط امروزی به انسان بودن ارزش قائل شده است.

وی اظهار کرد: طلبکاران باید بدانند که مهلت دادن به بدهکاران برای پرداخت بدهی خود در واقع معامله با خدا محسوب شده و خداوند به اندازه روزهایی که به بدهکاران فرصت می دهید برای شما صدقه منظور کرده و پاداشی اخروی در نظر می گیرد.حجت الاسلام حامدی در ادامه گفت: کسانی که برای کمک به هم نوع خود آمده اند باید بدانند که دستگیری از نیازمندان، سبب گشایش در امور و استجابت دعاست.خطیب جمعه میانه افزود: جامعه ما با توجه وضعیت کنونی آن نیازمند همیاری و همدلی مردم است.

وی با بیان اینکه دین اسلام انسانی ترین دین و حاوی انسانی ترن آموزه های اسلامی است بر لزوم عمل به دستورات دین تاکید کرده از هنرمندان شهرستان میانه و رنگساز خبرنگار صداو سیمای استان به دلیل حضور همواره در امور خیر شهرستان میانه تقدیر کرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی هم با حضور در این مراسم گفت: نمایندگی تا زمانی ارزشمند است که بتوان به مردم خدمت کرد.دکتر یعقوب شیویاری با بیان اینکه انسان در برهه های مختلف زندگی دچار مشکلاتی می شود که ناشی از فراز و نشیب زندگی است افزود: آنچه در این پستی و بلندی مهم و ارزشمند است، انسان دوستی و کمک به هم نوع است.وی از بانیان این جشن در کمک به هم نوع خود تقدیر کرده افزود: در مسیر زندگی نباید خدا را فراموش کرد بلکه برای عزت و سربلندی، باید در وهله اول بر خدا توکل کرد. 

 

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها