در آستانه برگزاری چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان در شهرستان میانه

از تندیس فیروزه ای این جشنواره رو نمایی شد

شناسهٔ خبر: 21450 -
اخبار میانه
چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان روزهای 20 و 21 بهمن ماه سال جاری  به همت کانون بسیج هنرمندان میانه و انجمن فیلم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه برگزار خواهد شد.

 

در آستانه برگزاری چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان در شهرستان میانه، از تندیس فیروزه ای این جشنواره رو نمایی شد

به گزارش قافلان سسی؛ مهدی عبدالهی دبير چهارمین جشنواره استانی فيلم کوتاه افلاکيان در مراسم رونمايي از تنديس جشنواره افلاکيان، از استقبال خوب فيلمسازان استان آذربایجانشرقی از این جشنواره و به تبع آن، رسيدن آثار فاخر به دبير خانه جشنواره خبر داد و افزود: هدف از برگزاری جشنواره افلاکیان بسترسازی برای معرفی ظرفیت‌ها و ارزش‌های انسانی و اخلاقی انقلاب و دفاع مقدس، شناسایی و تقدیر از تولیدات فاخر سینمای کوتاه در موضوعات دفاع مقدس، انقلاب اسلامی  مدافعان حرم و ترویج نگاه مثبت و امیدوارانه در فیلمسازان، در پرداخت به موضوعات ملی است وی افزود: امیدواریم این حرکت، با جریان سازی فرهنگی به تولید فرهنگ و هنر متعهد و متعالی در شهرستان میانه کمک کند.

دبیر جشنواره افلاکیان حرکت و نگاه جشنواره افلاکیان را بر جوشیده از نیازجامعه معاصر خواند و مقابله با هجمه های فرهنگی غرب را از اهداف جشنواره افلاکیان دانست.

عبدالهی افزود: بطور قطع، ارزش دهي به جشنواره هاي با محوريت دفاع مقدس مخصوصا در شهرستان ميانه مي تواند هم طليعه ی فضايي تازه و مسيري نو در تاريخ فيلم شهرستان باشد و هم، نمايانگر ستيغ افتخار، شرف و حميّت خانواده پرتلاش، صميمي و با اصالت حوزه فيلمسازي در شهرستان ميانه باشد.
یادآور می شود چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان روزهای 20 و 21 بهمن ماه سال جاری  به همت کانون بسیج هنرمندان میانه و انجمن فیلم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها