بوی عطر رضوی در شهرستان میانه

به گزارش قافلان‌سسی به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه، خادمین حامل پرچم مطهر امام رضا(ع) روز چهارشنبه، ١١ مرداد به شهرستان میانه سفر می‌کنند.

آرامگاه محمدباقر خلخالی / گزارش تصویری

محمدباقر خلخالی (متولد ۱۸۲۹ کاغذکنان – درگذشت ۱۳۱۶ ه‌‌ ـ‌ ق / ۱۲۷۷ ه‌‌ ـ‌ ش کاغذکنان) از شاعران و دانشمندان آذربایجانی قرن چهاردهم هجری قمری بود.

جشن پیروزی اعتدال در میانه / گزارش تصویری

مردم میانه برای دومین بار با گردهمایی باشکوه خود پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین پیروزی اعتدال را جشن گرفتند.

گزارش تصویری جشن روز جوان در میانه

جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه برگزار و به همین مناسبت، از جوانان نمونه شهر میانه در رشته‌های مختلف طی سال‌های ۹۵_۹۶ تقدیر شد.

۲

بسم الله گولی یا گل اقاقیا / گزارش تصویری

بسم الله گولی یا اقاقیا، گرما و سرمای شدید را تحمل کرده و در خاک‌های خشک و ضعیف خوب رشد می‌کند. بیشترین کاربرد آن در طراحی فضای سبز، برای کنترل فرسایش خاک است، اما غالباً در نواحی نامساعد به عنوان درخت سایه افکن یا خیابانی نیز بکار می‌رود.

ناظرین بی ناظر و ورزشی که بلای جان ورزشکاران است!

برخی مشکلات سالن ها بر می گردد به طمع بخش خصوصی که می خواهد در هزینه های جاری صرفه جویی کند و پول بیشتری به جیب بزند! آنهم در هزینه هایی که جزو هزینه های مهم و حیاتی می باشند و صرفه جویی در آنها معنی ندارد.

هادی نصیری؛ عکاس میانه ای به سومین جشنواره عکس نورنگار راه یافت

سومین دوره جشنواره عکس نورنگار در حالی به کار خود پایان داد که در بخش "چهره های ایرانی" این جشنواره، هادی نصیری عکاس میانه ای جزو برگزیدگان این بخش جشنواره انتخاب شد.

مسئولین به مشکلات شهروندان رسیدگی کنند

حرکت لاک پشتی برخی ادارات در قبال توسعه شهری

اداره ای که فلسفه ی وجودیش رفع مشکلات و ارائه خدمات به من و شماست، فقط یک کلام در مقابل درخواست مراجعه کنندگان دارد، «نمی شود».

اهدای خون به مناسبت عاشورای حسینی در شهر میانه

عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از شب تاسوعای حسینی تا پایان روز عاشورا با مراجعه به مراکز انتقال خون شهر میانه در آذربایجان شرقی، ضمن ابراز ارادت خود به امام حسین(ع) به اهدای خون و کمک به بیماران نیازمند خون اقدام کردند.

۲

کسب مقام اول رشته عکاسی در 24 امین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان دانشگاه های فنی کشور توسط هادی نصیری

 در این جشنواره از میان 20 نفر برگزیده در رشته عکاسی که از استان های مختلف ایران در جشنواره شرکت و به رقابت پرداختند بودند

مدیر شرکت غله شهرستان میانه: آغاز فعالیت کار خانه آرد شهر میانه

مدیر شرکت غله شهرستان میانه با بیان اینکه مردم همواره خواهان آردهای سفید هستند گفت: مردم تیرگی نان را به حساب بیکیفیتی آن میگذارند در حالی که مسوولان استانی بر تولید آرد سبوسدار تاکید دارند و به تازگی نیز کارخانه آرد میانه بازگشایی شد.

۱

انفجار مرگبار در جایگاه‌ سوخت میانه؛‌ مقصر کیست؟

كليپ‌هايي كه اين روزها هرازگاهي در شبكه‌هاي اجتماعي دست به‌دست مي‌شوند و نشان‌ مي‌‌دهند كه چطور خودرويي هنگام سوخت‌گيري ناگهان منفجر مي‌شود و نه‌تنها خسارات زيادي به جا مي‌گذارد كه جان عده‌اي را هم مي‌گيرد. اما اين انفجارها چطور رخ مي‌دهند و دليل بروز اين حوادث چيست؟

۱
در مراسم افتتاح دفتر نشریه قافلان صورت گرفت

اهدای کارت خبرنگار افتخاری قافلان به دکتر شیویاری

در جریان افتتاح دفتر دائمی نشریه قافلان، کارت خبرنگار افتخاری قافلان به دکتر شیویاری نماینده شهرستان میانه اهدا شد.