شهرگردی فهیم الرعایا

شناسهٔ خبر: 14428 -
یادداشت
فهیم السلطنه هم توضیح میدادکه:پدیده ساخت وساز از ملزومات توسعه شهری ست...که ناگهان آجر پاره ای از آسمان با فاصله میلیمتری مقابلمان افتاد!!!

با یاد دوست

فهیم الرعایا دایی بابام چند روزی ست از ولایت شون اومده و مهمون ما شده...من و جد بزرگوارم تصمیم گرفتیم از خانه بیرون ببریم تا یه شهر گردی کرده باشد.

پا تو خیابون که گذاشتیم محو تماشای ساخت وساز های این چند ساله شهرمان شده بود...فهیم السلطنه هم توضیح میدادکه:پدیده ساخت وساز از ملزومات توسعه شهری ست...که ناگهان آجر پاره ای از آسمان با فاصله میلیمتری مقابلمان افتاد!!! خطر از بیخ کله مبارکمان رد شد....نگو ما زیر داربستی که جهت سهولت کارگران نصب کرده بودند در حال گذر بودیم.

جد بزرگوار با ژستی معترض به سمت صاحب کار رفت و داد سخن سر داد که چرا نکات ایمنی رو رعایت نکردید؟؟؟مگه نه اینکه در نصب داربست پس از اطمینان از استحکام آن تور یا سرپوشی مناسب در طبقات زیرین باید نصب بشه تا خطری متوجه رهگذران نباشد؟؟؟

خلاصه با یه عذرخواهی جد بزرگوار ما بی خیال ماجرا شد...ولی متاسفانه من که بیشترمواقع در محیط بیرون تردد دارم ،شاهدم که در شهر بعد نصب داربست به این مورد (نصب سرپوش در طبقات زیرین) اهمیت داده نمیشه!

چرا همیشه منتظریم خدای ناکرده حادثه ای برای شهروندی بیفته تا به فکر رعایت و نظارت بر همچین مواردی باشیم.

 

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها