همزمان با سیرصعودی آمار مبتلایان به کرونا؛

اقدام نمادین و اعتراضی فعالان اجتماعی و رسانه‌ای میانه

شناسهٔ خبر: 47108 -
یادداشت
سالار پویان، قادر حسن‌زاده و حامد یزدانی که از فعالان اجتماعی و رسانه‌ای میانه هستند در اقدامی نمادین با پوشیدن لباس محافظتی، تابوتی که به چند زبان روی آن نوشته شده بود "میخوای نفر بعدی تو باشی؟ "، در معابر این شهر حمل کردند.

زبان هنر همیشه لطیف نیست. هنر زمختی‌های خودش را دارد و بسیاری از مردم چهره زیبای آن را می‌بینند و از روی دیگر سکه خوششان نمی‌آید. متاسفانه بعضی از هموطنانمان متوجه نیستند که حضورشان در اماکن عمومی باعث به خطر افتادن جان دیگران می‌شود. ظاهراً برای اینگونه افراد زبان خوش کارساز نیست. 

در فرهنگ ما تابوت نشانه مرگ است. شاید نشان دادن سمبل مرگ برای این ملت، کارساز شود تا با جان دیگران بازی نکنند. هر کسی هر برداشتی داشته باشد محترم است ولی زبان هنر گاهی گزنده و تلخ می‌شود. 

کرونا با کسی شوخی ندارد. در خانه بمانیم تا زندگی خود و دیگران را به خطر نیاندازیم.

همزمان با سیرصعودی آمار مبتلایان به کرونا در کشورمان و سراسر جهان و افزایش تعداد فوت‌شدگان این ویروس خطرناک، درمقابل بی‌توجهی حیرت‌انگیز برخی از مردم نسبت به هشدارها و تذکرات با مضامین ماندن در خانه و عدم تردد در خیابان‌ها، سالار پویان، قادر حسن‌زاده و حامد یزدانی که از فعالان اجتماعی و رسانه‌ای میانه هستند در اقدامی نمادین با پوشیدن لباس محافظتی، تابوتی که به چند زبان روی آن نوشته شده بود "میخوای نفر بعدی تو باشی؟ "، در معابر این شهر حمل کردند.

عکس‌ها: پوربهرامی - زمانی - قره‌داغی - مهرورز

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون