طی حکمی از سوی استاندار زنجان؛

«توحید سلیمی» مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی و اتباع خارجی استانداری زنجان شد

شناسهٔ خبر: 45991 -
اخبار میانه
گفتنی است، توحید سلیمی پیش از این مسئولیت های مدیرکل بحران استان زنجان و فرمانداری شهرستان ایجرود و سلطانیه، معاونت اداره‌کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، معاونت فرمانداری طارم، کارشناس تقسیمات کشوری استانداری زنجان و رئیس گروه سیاسی و انتخابات استانداری زنجان را در کارنامه کاری خود دارد.

طی حکمی از سوی استاندار زنجان، توحید سلیمی به‌عنوان مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی و اتباع خارجی استانداری زنجان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری قافلان، فتح‌الله حقیقی با صدور حکمی، توحید سلیمی را به‌ عنوان مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی و اتباع خارجی استان زنجان منصوب کرد.

در این حکم آمده است؛

با عنایت به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جناب‌عالی به این سمت منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از توانمندی همکاران، در چارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات مقام معظم رهبری، موفق و موید باشید.

گفتنی است، مهندس توحید سلیمی پیش از این مسولیتهای مختلفی از جمله مدیرکل بحران استان زنجان، فرماندار شهرستانهای ایجرود و سلطانیه، معاونت اداره‌کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، معاونت فرمانداری طارم، کارشناس تقسیمات کشوری استانداری زنجان، ناظر پروژه‌های بانک جهانی در استان زنجان و رئیس گروه سیاسی و انتخابات استانداری زنجان را در کارنامه کاری خود دارد.

هفته‌نامه قافلان این انتصاب شایسته را خدمت مردم شریف استان زنجان و این همشهری توانمند و عزیز تبریک گفته و توفیقات روزافزون ایشان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون