ستاد دکتر روحانی شهرستان میانه به شعار زنده باد مخالف من اعتقاد دارد

شناسهٔ خبر: 33829 -
یادداشت

روی سخنمان با ملت فهیم میانه است. میانه‌ای که خاک آباء و اجدادی مفاخر بزرگی چون جعفر پناهی‌هاست. هموآنان که رایحه و نوید صلح و نوع‌دوستی ما را به مشام اقصی نقاط این جهان پرآشوب می‌رسانند.
ستاد دکتر روحانی شهرستان میانه آن‌چه که دیروز در مراسم این ستاد در سالن هلال احمر گذشت و در تلکس‌های خبری مخابره شد را به فال نیک می‌گیرد و جدال آراء را لازمه، تمرین و بلکه روح دمکراسی تلقّی می‌کند. ما به شعار زنده باد مخالف من اعتقاد داریم. ما جوانانی که دیروز در ستادمان حادثه آفریدند نه فتنه‌گر می‌خوانیم نه خس و خاشاک. ما از نسل گفت‌وگوی تمدن‌هاییم. ما از نسل ظریف‌ها و برجامیم. ما از نسل خاتمی و مصدقیم. 
ستاد دکتر روحانی شهرستان میانه با دعوت همه‌گان به آرامش و اعتدال و با نیم‌گاهی به نظرسنجی‌های اخیر نوید روزهای خوبی را به جوانان و عموم مردم آرمان‌خواه شهر می‌دهد.
کم‌تر از یک هفته تا انتخابات باقی مانده است. فردا را با هم باید بسازیم. بگذاریم که سینه‌ها از کینه‌ها پاک شود. بگذاریم که آشتی به‌جای قهر، و دوستی به‌جای دشمنی بنشیند. آرامش در عین نشاط لازمه‌ی این سفر است. راه‌یابی به سرزمین آرمان‌های ما جاده‌ای دارد به فراخنای دموکراسی. ما سنگینی این بار را احساس می‌کنیم و تنها و تنها به خدا پناه می‌بریم. روزی گاردین به نقل از شهردار لندن نوشته بود: شهر به زندگی‌اش ادامه می‌دهد. مدارا و تغییر سرنوشت جهان فرداست.

ستاد مرکزی دکتر روحانی - شهرستان میانه

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها