هفته بهزیستی گرامی باد

مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی.

شناسهٔ خبر: 40571 -
اخبار میانه

صبح امروز یکشنبه مورخ 97/04/31 مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی و هیات همراه، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و به منظور شرکت در مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، وارد شهرستان میانه شدند. ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان و دکترصحاف معاون اموراجتماعی بهزیستی استان با همراهی محمدرضا جروقی رییس بهزیستی این شهرستان، با کلیه پرسنل این اداره دیدار، و هفته بهزیستی را به آنان تبریک گفته، از خدمات شبانه روزی آنان تجلیل بعمل آمد . در ادامه این دیدار، مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه،  از مرکز خانه فرشتگان تحت نظارت سازمان بهزیستی بازدید نموده، هفته بهزیستی را در جمع پرسنل زحمتکش این مرکز گرامی داشتند. 

ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه، مسئول دفتر دکتر شیویاری نماینده شریف میانه در مجلس شورای اسلامی، روسای ادارات تامین اجتماعی؛  تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ و بهزیستی شهرستان میانه، با حضور در فرمانداری، با دکتر مشایخی معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ویژه میانه دیدار و گفتگو کردند. ایشان ضمن تبریک هفته گرامیداشت بهزیستی مزین به شعار سازمان در سال 97 با عنوان«بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن»، از حمایت های شایان دکتر مشایخی در راستای تحقق اهداف سازمان بهزیستی در این شهرستان تجلیل نمودند.

در ادامه این دیدار، مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، با حضور مدیرکل بهزیستی استان، سرپرست فرمانداری ویژه میانه، روسای ادارات و شهروندان شریف این شهرستان  برگزار گردید. در این مراسم 1- مرکز رفاه کودک و خانواده سرزمین شادی با مدیریت بابک شاپوری 2- مهدکودک شادلین با مدیریت خانم میکاییلی 3- موسسه انتفاعی غیرتجاری راه زندگی با اهداف پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مدیریت دکترامیررضا رسام 4- موسسه خیریه خانه فرزانگان سالمند با مدیریت استاد شعبانعلی محمدپوربنفشه 5- مجتمع خدمات بهزیستی سینا با مدیریت علی محمدی ، با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی، افتتاح گردید.

هزینه های اولیه کلیه موسسات و مراکز ذکرشده شامل احداث و تجهیز مرکز، بالغ بر 300 میلیون تومان بوده و 21 نفر از شهروندان این شهرستان، در این موسسات و مراکز مشغول به کار شدند.

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها