گرامیداشت هفته بهزیستی

دیدار دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف شهرستان ویژه میانه، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی

شناسهٔ خبر: 40568 -
اخبار میانه

ظهر امروز دوشنبه مورخ 97/04/25 آقای دکتر یعقوب شیویاری «نماینده مردم شریف میانه، ترکمنچای، کاغذکنان، کندوان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی» و هیات همراه، به مناسبت «گرامیداشت هفته بهزیستی»، با ریاست اداره بهزیستی این شهرستان و کلیه پرسنل شاغل در این اداره، دیدار و گفتگو نمودند.

دکتر شیویاری ضمن پیام تبریک به مناسبت هفته بهزیستی، از زحمات ارزنده پرسنل خدوم، مخلص و متعهد سازمان بهزیستی بالاخص اداره بهزیستی میانه در خصوص ارایه خدمات به توانخواهان و مددجویان تحت پوشش و جلب و رضایت هرچه بیشتر جامعه هدف، تقدیر نموده؛ خواستار تداوم هر چه بیشتر پیام سازمان بهزیستی در سال 97 با عنوان«بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن» شدند.

در ادامه این دیدار، محمدرضا جروقی رییس اداره بهزیستی شهرستان ویژه میانه ضمن قدردانی از حضور نماینده مردم شریف میانه به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی؛ در خصوص رفع پاره ای از مشکلات مددجویان و توانخواهان تحت پوشش به گفتگو پرداختند.

در اختتامیه این دیدار، لوح تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و تجلیل از خدمات ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان ویژه میانه، از طرف دکتر شیویاری تقدیم رییس این اداره گردید.

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها