سوگنامه ای برای دکتر فرامرزی

آمدم، دیدم، رفتم

شناسهٔ خبر: 19368 -
اخبار میانه

۱۳ آذر؛ دقیقا دو هفته قبل بود که مجری مراسم معارفه دکتر علی فرامرزی، رئیس جدید آموزش و پرورش میانه، بودم. سادگی و خلوص و خاکی بودن او را که زمزمه حاضران محفل بود، هنگام سخنرانی اش بوضوح دیدم. دو روز بعد به بهانه مانور زلزله در مدرسه میزبانش بودیم. حضورش صمیمی و همراه بود نه رئیس مآبانه و بالادست. یک روز بعد به بهانه هفته پژوهش دوباره در مدرسه میزبانش بودیم. خوشرو بود و خودمانی و یک معلم، نه هیبت رئیس بودن داشت و نه مخاطبش را مرئوس می دید. روزی دیگر در همایش پژوهش از سازمان یادگیرنده گفت و خود را اولین یادگیرنده سازمان خواند. از ارتقای هویت ملی و دینی گفت و از برنامه های آینده اش؛ آینده ای که خیلی زود رسید. آخرین ساعات یکشنبه اما، خبر تلخی رسید: او نیامده مهرش بر دلها نشست و نام نیک خود را نشان داد . . . اما روزگار حلاوت بودنش را خیلی زود با طعم گس و تلخ رفتن هدر داد. همه دیدند و پذیرفتند که او در همین مدت بسبار کوتاه بالای مجلس و پشت تریبون نبود، او همینجا کنار کارمندان و معلمانش ایستاده بود. دکتر فرامرزی با سلوک و خلوص و سادگی اش خیلی زود، در طی دو هفته، از پشت تریبون به درون دلها رفت . . .  و رفت. خوب آمد، ساده دید، زود رفت./

دیدگاه ها

کاربر میهمان
۹۵/۱۰/۶ ۰۲:۳۲

اله یاراشیر !!!

محمد مددی
۹۵/۱۰/۲ ۲۲:۴۶

معلم اخلاق و ادب '' معلم فرهنگ و انسانیت روحت شاد

فرهنگی
۹۵/۱۰/۱ ۱۲:۱۴

به نام خدا

متاسفانه با درگذشت معلم اخلاق ومدیری توانامرحوم دکترعلی فرامرزی دیگر شاهد حضور ایشان درتصدی معاونت مدیرکل ومدیراموزش وپرورش میانه نخواهیم بود.

شنیده ها حاکی از گمانه زنی هایی برای انتصاب آقایان: ۱-علیرضامشایخی۲-محسن میرزایی۳-مهدی رضایی به عنوان مدیرآموزش وپرورش میانه می باشد.و انصاب یکی از این سه تن که هم فردی بومی وهم دارای سوابق مدیریتی می باشند دور از انتظارنیست.

سوابق گزینه های ریاست آموزش وپرورش میانه:

۱-علیرضا مشایخی:معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی آموزش وپرورش میانه،معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش میانه

۲-مهدی رضایی :معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی آموزش وپرورش میانه

۳-محسن میرزایی: رئیس آموزش وپرورش بخش کندوان،سرپرست آموزش وپرورش بخش کندوان

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها